שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

עלינו

החל משנת 1999 מפתחת ריל קומרס את אתרי האינטרנט ואפליקציות המובייל המצליחים, המאתגרים, המורכבים והמתוחכמים ביותר בישראל. על לקוחות החברה נמנים ynet, בנק לאומי, אוניברסיטת תל אביב, שופרסל, כלל ביטוח, תמי 4 ועוד רבים אחרים. ריל קומרס מקנה ללקוחותיה יתרון תחרותי באמצעות הערך המוסף הייחודי לה, הבא לידי ביטוי ביכולות החברה בכל תחומי הפעילות:
  • קבוצת אסטרטגיה דיגיטלית היוצרת קונספט עסקי מנצח עבור ארגונים המתלבטים לגבי הדרך הנכונה לשילוב העולם הדיגיטלי בעסקיהם הקיימים.
  • אלופי חוויית לקוח וממשק משתמש ההופכים תובנות קונספטואליות לתהליכים עסקיים אינטואיטיביים ולממשקי משתמש מהודקים.
  • הנדסת תוכנה ברמה הגבוהה ביותר ופיתוח איכותי וחסר פשרות בטכנולוגיות אינטרנט ומובייל – Client Side, Server Side, תשתיות וכל מה שביניהם.
  • קבוצת בדיקות קפדנית המודעת למשמעות של החתימה:developed by realcommerce.
ריל קומרס היא החברה המוערכת ביותר בישראל בתחומה. מעמד זה נובע מדבקות בערכים של איכות ומקצועיות, הבנה עמוקה ועדכנית של עולמות הדיגיטל והכיוונים העסקיים של השווקים וממצויינות טכנולוגית חסרת פשרות. ריל קומרס נוסדה בשנת 1999, מונה כ-150 מקצועני web ומובייל.
יועצי האסטרטגיה הדיגיטלית של ריל קומרס מביאים עימם שילוב ייחודי של הבנה עמוקה של הכיוונים העסקיים של עולמות האינטרנט והסלולר, תפיסה עדכנית של תחום המדיה הדיגיטלית וידע טכנולוגי מעמיק.
שילוב ייחודי זה של יועצי האסטרטגיה, מייצר עבור לקוחותינו אתרי אינטרנט ואפליקציות הנותנים מענה אופטימלי ליעדי האתר ומספקים למשתמש חווית גלישה איכותית ואינטואיטיבית במציאות הנוכחית של ריבוי מסכים וערוצים (אינטרנט, מובייל ורשתות חברתיות).
תהליך הייעוץ האסטרטגי בריל קומרס כולל את השלבים הבאים: מחקרי שוק, ניתוח פעילות עסקית, גיבוש קונספט ואסטרטגיה דיגיטלית, בניית אפיון וארכיטקטורת מידע, ותכנון חווית המשתמש. תהליך הייעוץ לא מסתיים בשלבי התכנון והגיבוש. צוות היועצים הבכיר ממשיך ללוות את הפרויקט גם בתהליך המימוש הטכנולוגי וזהו יתרון משמעותי הנשמר עבור לקוחותינו.
המובילות הטכנולוגית של ריל קומרס נוצרת מערכים של איכות ומקצועיות, תהליך עבודה מובנה, מתודולוגי ובדוק, ו-DNA שחי ונושם אינטרנט ומובייל.
לריל קומרס התמחות ייחודית בפיתוח אפליקציות ואתרים מורכבים המתמודדים עם אתגרי פיתוח רבים, כגון מספר גדול במיוחד של משתמשים, צורך בהצגת כמויות גדולות של מידע ובהתקשרות מאובטחת עם מערכות פנים ארגוניות. אתרים אלו, מחייבים רמת פיתוח גבוהה ביותר, ובהתאם לכך תחום המימוש הטכנולוגי הוא אחד מנקודות החוזק הבולטות של ריל קומרס.
דפוסי הגלישה בעידן הנוכחי, הכוללים גידול משמעותי בגלישה ממכשירים ניידים ושימוש בריבוי ערוצים, הציפו אתגרים חדשים המוצאים גם הם מענה בריל קומרס. זווית הראיה שלנו אינה מתמקדת בפיתוח אפליקציה בודדת, אלא בבניית תשתית מובייל ארגונית אמיתית, כזאת המשמשת מנוע צמיחה משמעותי עבור הארגון. צוות הפיתוח שלנו מתמחה בפיתוח אפליקציות ויישומים מתוחכמים למגוון מכשירים ניידים וכן בהתאמת אתרי אינטרנט קיימים למובייל ולטאבלט באמצעות טכנולוגיה חדשנית ובלעדית.
תחום הפיתוח בריל קומרס מקיף את כל טכנולוגיות וסביבות הפיתוח המובילות, ביניהן Java, PHP, .NET, SharePoint 2013, Magento ועוד.
צוות תכנון UX ו-UI של ריל קומרס מתמחה בפיתוח ממשק משתמש ברור ואינטואיטיבי וביצירת חווית משתמש מעולה ואיכותית, המשפיעים על התנהגות הצרכן ומחזקים את הנאמנות ושביעות הרצון של הלקוח.
התוצרים האיכותיים שאנו מספקים בתחום ה-UX וה-UI, מבוססים על ידע מקצועי ועל ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם התנהגות צרכנים במגוון אתרי אינטרנט, במיוחד בעלי מבקרים רבים.
במציאות החדשה, חוויית המשתמש התרחבה מעבר לגבולות ה-PC, בעוד מעל ל-30% מבקרים נכנסים לאתר באמצעות מכשירי סמארטפון וטאבלט. כיוון שאתר אינטרנט שאינו מותאם למכשיר הנייד פוגע בחוויית הגלישה ואף עלול לגרום לנטישה ולפגיעה בסיכוי לשימוש חוזר- בתכנון UX ו-UI, אנו שמים דגש על התאמה למגוון מכשירי גישה, כך שחוויית הגלישה הבלתי נשכחת תשמר גם מהנייד.
ריל קומרס נוסדה בשנת 1999, מונה כ-150 מקצועני web ומובייל ויוצרת עבור לקוחותיה הצלחות עסקיות דיגיטליות מהגדולות בישראל.
לריל קומרס ניסיון טכנולוגי עשיר בפיתוח אתרי אינטרנט וסלולר מנצחים של חברות מובילות, תוך התמחות ורטיקלית בתעשיות המדיה, הבנקאות, הסלולר, העיתונות, התיירות ועוד.
במשך כל שנות פעילותה, הדגש של ריל קומרס הוא ביצירת אתרים ואפליקציות איכותיים אשר ישמשו ערוץ שיווקי יעיל מול קהל היעד ויתנו מענה למגמות הטכנולוגיות וההתנהגותיות החדשות ביותר. על כן בתיק הפרויקטים שלנו תמצאו אתרים פורצי דרך כגון אתר ynet שבזמן השקתו נחשב לפורטל חדשות חדשני בקנה מידה עולמי, אתר חברת שילב שהינו אתר קמעונאות בסטנדרטים שלא מוכרים בארץ ועוד...לא נרחיב יותר כיוון שהפרויקטים שלנו מדברים בעד עצמם :). אז הנה מדגם קטן של לקוחות נבחרים בתחום הפיתוח לweb ולסלולר: ynet, בנק לאומי, סלקום, כלל ביטוח, תמי4, ביטוח ישיר, אמדוקס, אקסלנס נשואה. למידע נוסף - כנסו לאזור הלקוחות.