שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

הנהלה

דרור יעקובסון | מנכ"ל

מייסד ומנכ"ל משותף של החברה. דרור מתמחה באסטרטגיה עסקית בעולם המובייל והאינטרנט והוביל מספר מהלכים נועזים וחדשניים אשר עיצבו את פני העולם הדיגיטלי בארץ. יחד עם נאור חולק דרור את ניהול הקבוצה, הכוללת, בנוסף לריל קומרס, גם את חברת הדיוור האלקטרוני אקטיב-טרייל ואת מרכז הפיתוח והבדיקות החרדי ״דעת״. מלבד האתגרים בשוק האינטרנט דרור לא מוותר על התחביבים האישיים, אופנועים והפלגות.

נאור מן | מנכ"ל

מייסד ומנכ"ל משותף של החברה. נאור נולד בישראל, גדל בברזיל, התחנך במוסדות אמריקאים והמשיך את מסלולו בארץ, כיזם מצליח בתחום האינטרנט, בשותפות עם דרור. נאור הוא אסטרטג דיגיטלי, ארכיטקט ממשק משתמש ועיצוב, ובין לבין עוסק גם בתיפוף, רכיבה על אופנועי הארלי, צלילה ובישול גורמה.

עופר לוי | סמנכ"ל כספים

חובב ים וגלישה מושבע. במסגרת החיפוש אחרי הגל המושלם מצא את הגלים והחופים הנפלאים של ריל קומרס, כמקום נכון לעלות איתו על הגל הבא. זאת אחרי 20 שנה של עבודה בחברות היי טק במגוון תפקידים.

שמוליק טל | ראש תחום פיתוח ופרוייקטים

שמוליק החל דרכו כתוכניתן בחברת HP, המשיך כראש צוות פיתוח, והגיע לריל קומרס בשנת 2007 בתפקיד ראש צוות האחראי להקמת צוות ה-NET. וה SharePoint. שמוליק התקדם לתפקיד מנהל פרויקטים והוביל חלק מפרויקטי האינטרנט המורכבים שנעשו בארץ. כיום משמש כמנהל תחום הפיתוח והפרויקטים של החברה ולמעשה מוביל את הצוות שגורם לפרויקטים לקרות. מעבר לכך משמש גם כ-Microsoft Regional Specialist בתחום של SharePoint לאתרי אינטרנט. לשמוליק BA במדעי המחשב, בזמנו הפנוי מגדל 3 ילדים, ואם נשאר עוד קצת זמן מעדיף לשחק כדורסל.

שי רוזן | מנהל תחום אסטרטגיה וייעוץ

אחרי שביצע מגוון של תפקידים בעולם הדיגיטל, ביניהם בפיתוח, פרויקטים, אסטרטגיה ושיווק, הקים שי את תחום הייעוץ האסטרטגי וחווית המשתמש בריל קומרס. שי מנהל את התחום ב-10 השנים האחרונות ומשמש כיועץ עבור הארגונים הגדולים בישראל. הוא מרצה בכנסים הגדולים ביותר בארץ בתחומי הדיגיטל ומכשיר את הדור הבא של אנשי חוויית משתמש.

יהודה אשל | מנהל תשתיות

ארכיטקט תשתיות, תקשורת ובסיסי נתונים. הכח המניע של יהודה הוא השאיפה להגיש מידע מדויק ואמין בזמני תגובה מעולים וללא השבתות. ליצור את השילוב האופטימלי בין תשתיות טכנולוגיות מתקדמות ופיתוח אפליקטיבי ולהתאימן לצרכים והיעדים העסקיים. בראשית דרכו למד תכנות ועבד כמתכנת בחברד טלרד, בהמשך עבר לתחום ניהול תשתיות וכשזיהה את הפוטנציאל של האינטרנט, חבר אל דרור ונאור בריל קומרס והיה שותף בכיר בהקמת ynet. יהודה גם מנגן רוק ובלו גראס וחורש יערות ומדבריות עם אופני השטח.

שרית גולדשטיין | מנהלת משאבי אנוש

מנהלת משאבי האנוש בחברה, מגיעה ממשאבי אנוש בחברות הייטק גלובליות. בעלת ניסיון רב בגיוס עובדים והכשרתם ובעלת רקע בהדרכה קהילתית. בריל קומרס מצאה את החום האנושי אחריו תרה כל השנים. את זמנה הפנוי שרית אוהבת לבלות בקרב המשפחה, חברים, בצפייה בהצגות וסרטים, טיולים בארץ ובחו"ל, חיפוש אחר חוויות קולינריות ובפעילות גופנית