שפה ויזואלית ייחודית
האתר של שטראוס הוא פרוייקט משותף של דעת וריל קומרס. צוות האסטרטגיה והייעוץ של ריל קומרס פיתח את הקונספט, ה UI וניהל את תהליך פיתוח השפה הויזואלית והעיצוב הגראפי. דעת ביצעו את הפיתוח של האתר (שהוא גם רספונסיבי). האתר נבנה בעברית ובאנגלית ומשרת את הלקוחות ובעלי העניין הישראלים כמו גם עיתונאים, משקיעים ואנליסטים מחו"ל.
תוכן דינמי ועדכונים שוטפים
הקונספט שפותח עבור האתר נקרא "ההתרחשות" והוא מכוון לשקף את המתרחש בכל תחומי החברה בכל רגע נתון באופן שמאפשר עדכונים שוטפים מכל היחידות בחברה ברמה של מספר פעמים ביום. ממשק המשתמש נבנה בהתאם כשהוא בנוי על תצוגת "אריחים" מתחלפים השואבת השראה מסגנון המטרו של מיקרוסופט ומאפשרת הצגת פריטי מידע רבים באופן דינאמי, ברור וידידותי מאוד למשתמש.
פלטפורמה גמישה
האתר פותח על פלטפורמת וורדפרס והוא מהווה הוכחת יכולת מדהימה של הן של הפלטפורמה עצמה שהגיעה לרמת בשלות המאפשרת לה לשמש כאתר בית של קבוצה בינלאומית בגודל של שטראוס והן של דעת שהוכיחה כאן יכולות פיתוח מדהימות הן בצד השרת והן בצד הלקוח במימושי HTML מרהיבים בדסקטופ ובמובייל בשמירה על רספונסיביות מלאה
שיתוף פעולה
צוות האסטרטגיה והייעוץ וחווית המשתמש של ריל קומרס, בשיתוף פעולה עם דעת מרכז הפיתוח החרדי מקבוצת ריל קומרס, פיתחו אתר מדהים עם חווית שימוש ייחודית, על מנת לספק מענה ליעדיו העסקיים של האתר החדש של שטראוס בצורה הטובה ביותר.