שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
מובייל
אפליקציות היברידיות

אפליקציות היברידיות

יותר ויותר ארגונים בוחרים לפתור את סוגיית ההתאמה למגוון המכשירים הניידים באמצעות פיתוח היברידי. הפיתוח ההיברידי מאפשר לשלוט בממשק המשתמש בכל זמן ולהתאימו למערכות הפעלה שונות בקלות ובמהירות, ומספק מענה מושלם לאתגר עימו התמודדו ארגונים במשך זמן רב.

כמעט בכל סיטואציה בה ארגון מעוניין לפתח אפליקציה למובייל עולה לדיון סוגיית ההתאמה למכשירים ולמערכות הפעלה. שימוש במתודולוגיית פיתוח נכונה ובחירה בטכנולוגיה מתאימה, מאפשרים להתאים כל אפליקציה לכל מערכת ההפעלה, בזמן קצר ובעלות נמוכה, מבלי לפתח מחדש חלקים גדולים של האפליקציה

 הגישה ההיברידית

יותר ויותר ארגונים בוחרים לפתור את סוגיית ההתאמה למגוון המכשירים הניידים באמצעות פיתוח היברידי. בפיתוח ההיברידי מפרידים בין שכבת הקשר עם המכשיר לשכבת ממשק המשתמש (UI) והוא מציע מספר יתרונות:

  • שליטה ב- Business Logic וב- UI ועדכונם ללא צורך בהפצת העדכונים דרך מנגנוני ה- App Store השונים.
  • פיתוח חלק ניכר ממשק המשתמש באופן אחיד עבור כל המכשירים וביצוע ההתאמות השונות למערכות ההפעלה בקלות ובמהירות.
  • פיתוח אפליקציות שלמות בשפות פיתוח קלות ומוכרות כמו HTML ו- JavaScript , ללא צורך להכיר ולשלוט בשפות ה- Native. יכולת זו חוסכת לארגון הוצאות פיתוח רבות, שכן שכרם של מפתחי Native גבוה יותר משל מפתחי WEB ואף קשה יותר לגייסם.

התאמה קלה למערכות הפעלה שונות

באפליקציות אייפון סרגל הניווט ממוקם בתפריט (Bar) התחתון וכפתור ה- Back ממוקם בצידו השמאלי של החלק העליון. לעומת זאת, במכשירי האנדרואיד תפריט הניווט ממוקם בחלק העליון וכפתור ה- Back ממוקם על גבי מסגרת המכשיר ואינו מהווה חלק מהאפליקציה. לכן כאשר מעבירים ממשק משתמש שפותח עבור אייפון לאנדרואיד, מתקבלת אפליקציה שמרבית משתמשי האנדרואיד פשוט לא ידעו איך להשתמש בה. במקרה הגרוע, האפליקציה תגרום לחוסר שביעות רצון בקרב המשתמשים ולדעתם השלילית על הארגון שפיתח את האפליקציה.

 

מתוך האתר - Propeller

 

השימוש בגישה ההיברידית מאפשר לפתח את מרבית הממשק והלוגיקה (גוף האפליקציה) בצורה אחידה המשמשת את שתי מערכות ההפעלה. ההתאמות למערכות ההפעלה השונות מתבצעות בנפרד רק באזורים ספציפיים של האפליקציה (במקרה זה תפריט הניווט וכפתור ה-Back) תוך מניפולציה פשוטה של קבצי HTML ו- CSS.

פיתוח תשתית טכנולוגית נכונה

הפיתוח ההיברידי משלב את היכולת לפתח אפליקציה ללא שימוש בשפות ה- Native יחד עם האפשרות לשלוט בממשק בכל זמן ולהתאימו למערכות הפעלה שונות בקלות ובמהירות. לכן, הפיתוח ההיברידי מהווה מענה מושלם לאתגר עימו התמודדו ארגונים במשך זמן רב. בנוסף לכך, כיום קיימות בשוק מספר טכנולוגיות בשלות המאפשרות פיתוח היברידי סטנדרטי ומהיר.

רוצים לשמוע עוד על פיתוח היברידי?

לנו בריל קומרס יש את הניסיון והידע לתכנן ולפתח נכון אפליקציות מובייל בהתאמה למכשירים שונים ומערכות הפעלה שונות. היכולות שלנו מסייעות לכם לחסוך זמן ועלויות ומהוות מפתח עיקרי לפיתוח אפליקציות שיניבו ערך עסקי לארגון.

למידע נוסף על פיתוח אפליקציות סמארטפון היברדיות בריל קומרס , צרו קשר