שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

אפליקציות Native

אפליקציות Native מספקות את חוויית המשתמש הטובה והעשירה ביותר, וכן גישה מלאה לכל התקני החומרה של המכשיר. יחד עם זאת, הן כרוכות בלא מעט אתגרים בתחום הפיתוח והתחזוקה. בריל קומרס ממליצים להשתמש בפיתוח Native רק במקרים בהם נדרשת חווית משתמש מדהימה במיוחד.

כאשר משתמשי סמארטפונים מחפשים אפליקציות הם קודם כל בודקים אם הן מופיעות בחנויות האפליקציות של מערכות ההפעלה ורק אח”כ במקומות אחרים. תורמים לכך ההרגל וגם הסיבה של חווית השימוש – הרבה יותר קל ומהיר למצוא תוכן טוב בחנות האפליקציות מאשר בחיפוש חופשי באינטרנט. לכן כשמדברים על פיתוח למובייל האופציה הראשונה שעולה היא כמובן פיתוח אפליקציית Native. יתרונות אפליקציות Native לאייפון, אנדרואיד או סמארטפון אחר:
  • מאפשרות לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר והעשירה ביותר האפשרית
  • מאפשרות גישה מלאה לכל התקני החומרה של המכשיר
חסרונות לפיתוח אפליקציית Native יש גם חסרונות:
   • לכל מערכת הפעלה צריך לפתח אפליקציה נפרדת מחדש, ובהמשך גם לתחזק את כל הגרסאות שפותחו.
   • מפתחי Native טובים, Objective C ו- Java for Android, אינם רבים, דבר המשפיע על העלות הכוללת של האפליקציה, בהשוואה לפיתוח בשפות סטנדרטיות כמו HTML5 ו- JavaScript.
   • אפליקציית Native צריכה להיות מאושרת (או נתונה לביקורת) ע”י הבעלים של חנות האפליקציות, אפל או גוגל במרבית המקרים. עם אנדרואיד זה לא ממש מסובך, אבל עם האייפון, זה יכול לקחת זמן ולעיתים לא מקבלים אישור.
   • אישור האפליקציה נדרש גם לגבי כל עדכון גרסה כך שזה הופך את התהליך להרבה יותר מורכב – הן מבחינת הפיתוח והן באופן שוטף.
אמנם לאפליקציות Native יש את הפוטנציאל לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר אך כפי שציינו הן כרוכות בלא מעט אתגרים בתחום הפיתוח והתחזוקה. בריל קומרס אנחנו ממליצים להשתמש בפיתוח Native רק במקרים ספציפיים בהם נדרשת חווית משתמש מדהימה במיוחד. במקרים אחרים, אנחנו ממליצים לבחון לעומק את אופציית הפיתוח ההיברידי. רוצים לשמוע עוד על פיתוח אפליקציות סמארטפון בטכנולוגיית Native בריל קומרס? צרו קשר