שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
אינטרנט
WordPress - וורדפרס

WordPress - וורדפרס

WordPress היא מערכת ניהול התוכן ואתרי האינטרנט הפופולארית ביותר בעולם. ממערכת ניהול בלוגים בתחילת דרכה, התפתחה וורדפרס לפלטפורמת ניהול אתרים מובילה, אשר עליה מבוססים מעל 25% מאתרי האינטרנט בעולם. המערכת מציגה יכולות מתקדמות ושומרת על עדכניות טכנולוגית בסביבה הדינמית של האינטרנט.

וורדפרס היא מערכת לניהול וליצירה של אתרי תוכן (CMS), המפותחת בקוד פתוח, בשפת PHP, מעל בסיס הנתונים MySQL. וורדפרס הושקה בשנת 2003 ועם השנים הפכה למערכת הפופולארית והנפוצה בעולם. כיום מבוססים עליה מעל ל25% מאתרי האינטרנט בעולם והפער בינה ובין המערכת הנמצאת במקום השני הוא עצום. למעשה, אחד מתוך כל ארבעה אתרי אינטרנט מפותח על גבי WordPress.

כמערכת קוד פתוח מוכרת ונפוצה, WordPress מתעדכנת כל העת על ידי קהילת מפתחים גדולה ופעילה ומאפשרת לאתרים הנבנים באמצעותה להישאר מעודכנים בהתאם לקצב ההתפתחות והשינויים המהירים המאפיינים את האינטרנט.המערכת מציגה יכולות מתקדמות ביותר, המאפשרות לבנות מגוון אתרי אינטרנט, כולל אתרים מורכבים מבחינה עיצובית ופונקציונאלית, תוך שמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה.

למה כדאי לבחור בוורדפרס?

  • וורדפרס מתעדכנת כל העת ותומכת בסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולמות הפיתוח של האינטרנט.
  • כמערכת קוד פתוח, וורדפרס אינה דורשת מהלקוח תשלום עבור רישיונות תוכנה.
  • וורדפרס מבוססת על שפת PHP, שפת קוד פתוח אמינה ויציבה המספקת רמת אבטחה גבוהה, ומאפשרת פיתוח מהיר בסביבה טכנולוגית מודרנית ומתקדמת.
  • המערכת מפותחת מעל בסיס הנתונים MySQL של חברת אורקל, המספק שכבת אבטחה מוצקה המגנה על המידע ומתמודד עם כמויות נתונים גדולות ביעילות רבה.
  • המערכת קלה לתפעול עצמאי. אין צורך בידע טכני כדי לנהל את האתר ולהזין תכנים. ניתן לעדכן את המערכת מכל מקום המחובר לאינטרנט.
  •  לוורדפרס רמת תאימות גבוהה של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). כמו כן, המערכת כוללת מגוון תוספים (Plugins) המסייעים למקסם את קידום האתר.
  • WordPress מתחברת באופן יעיל למערכות חיצוניות, לתשתיות נוספות ולמערכות ליבה ארגוניות.