שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
מובייל
WorkLight

WorkLight

Worklight, פלטפורמה חדשנית מבית IBM, נותנת מענה לאתגרים בתחום הפיתוח למובייל, כגון התאמה למגוון מערכות הפעלה, אינטגרציה למערכות פנים ארגוניות, אבטחת מידע ועוד. ריל קומרס משווקת ומטמיעה את WorkLight בישראל והיא הסמכות המקצועית הבכירה ובעלת הניסיון המוכח העמוק ביותר בפלטפורמה בישראל.

אפליקציות מובייל הן חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה הארגונית וערוץ עסקי חשוב, המאפשר לארגון לייצר ערך אמיתי עבור לקוחות, שותפים ועובדים. התרחבות האפליקציות השונות והעמקת המורכבות שלהן, מציבה בפני הארגון אתגרים רבים בתחום הפיתוח והטכנולוגיה, ביניהם: התאמה למגוון מערכות הפעלה, אינטגרציה למערכות פנים ארגוניות, אבטחת מידע ועוד.

WorkLight – הפלטפורמה החדשנית מבית IBM, נותנת מענה שלם וכולל לאתגרים אלו, תוך שימוש בטכנולוגיות סטנדרטיות, בשפות פיתוח מוכרות היטב ובארכיטקטורה המתאימה לצרכיו של מערך פיתוח מתקדם בארגון.
ריל קומרס משווקת ומטמיעה את פלטפורמת WorkLight עוד משנת 2010 והיא הסמכות המקצועית הבכירה ובעלת הניסיון המוכח העמוק ביותר בפלטפורמה בישראל.

הידע המעשי של ריל קומרס ב Worklight כולל תכנון ארכיטקטורה שתאפשר שילוב מיטבי של הכלי במארג ה- IT הארגוני, הקניית ידע למפתחים ולאנשי התשתיות ב-IT ופיתוח בפועל של יישומי WorkLight. שילוב זה מבטיח כי הערך המוסף לארגון מ- WorkLight יהיה מירבי.

ריל קומרס, שותף מוסמך של IBM, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחומי הפיתוח באינטרנט ובמובייל של יישומים ארגוניים אסטרטגיים הכוללים אינטגרציות מורכבות למערכות הליבה הארגוניות ותכנון מלא של התהליכים העסקיים והאינטראקציה האופטימאלית עם הלקוחות.

מענה לצרכי מערך ה IT והפיתוח של ארגונים גדולים

פלטפורמת WorkLight פותחה על מנת לתת מענה לצרכים המיוחדים של מערך הפיתוח והIT של ארגונים גדולים:

  • אינטגרציה חזקה עם מערכות המידע הארגוניות (Legacy): פיתוח אפליקציות עסקיות בעלות גישה מאסיבית למערכות אלו, ללא צורך בפיתוח ממשקים ספציפיים ובפיתוחים כפולים ומורכבים.
  • שמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה ביותר: הפלטפורמה מאפשרת החצנת המידע הארגוני וביצוע אינטרקציות דו- כיווניות, תוך הבטחה שרק גורמים מורשים יעשו שימוש באפליקציה ושהארגון יהיה מוגן מפני שימוש מזיק של משתמשים פנים וחוץ ארגוניים.
  • גישה למידע במצב לא-מקוון: פיתוח אפליקציות עסקיות שימושיות ויעילות, הזמינות גם במצבי חוסר קליטה ואפשרות למשתמש העסקי להמשיך את פעילותו ולקבל את המידע העדכני ביותר בכל מצב נתון.
  • סטטיסטיקות ובינה עסקית: מתן אמצעי מדידה מתקדמים המאפשרים לאסוף מידע סטטיסטי על השימוש באפליקציה, דפוסי השימוש בה, סוגי המשתמשים ועוד.
  • ממשק ניהול מתקדם: מאפשר שליטה, בקרה וניהול של כל מגוון האפליקציות הפנים והחוץ ארגוניות.
  • הפצה וניהול גרסאות: מתן אפשרות לניהול גרסאות של אפליקציות בצורה מרכזית, לחסימת גרסאות מסוימות של אפליקציה ועדכון רכיבי תוכנה מרחוק.
  • ממשק אחיד להודעות ועדכוני push מכל מערכות ההפעלה.

למידע נוסף על האופן בו יכולה WorkLight לקדם את ארגונך במובייל צרו קשר
להסבר על הפלטפורמה באתר IBM – לחץ כאן

Worklight