שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
נגישות

הנגשת אתרים

חוק הנגישות החדש קובע, שאם האתר שלכם אינו נגיש לבעלי מוגבלויות, אתם חשופים לקנס של עד 50,000 ₪ לכל הפרה ללא הוכחת נזק. המשמעות היא שכל מבקר יכול לתבוע אתכם על הסכום הזה במידה והאתר שלכם אינו נגיש ללא צורך להוכיח שנגרם לו כל נזק. מדובר בדרישה בעלת השלכות משמעותיות על אופן העבודה על אתר האינטרנט שלכם.

חוק הנגישות החדש דורש למעשה כי כל האתר יותאם לצרכיהם המיוחדים של בעלי מוגבלויות ושבהתנהלות השוטפת, כל פיתוח חדש באתר יעמוד בתקן הנגישות המחמיר AA. יש לשים לב שעמידה בתקן A אינה מספקת יותר ואינה נחשבת לתואמת את דרישות החוק.
המשמעות היא שמרגע כניסת החוק לתוקף, נושא הנגישות יהפוך לחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה על פיתוח האתר, כל פיתוח חדש חייב לקבל אישור של מומחה נגישות בשלב ה UI, בשלב העיצוב ובשלב הפיתוח. מעבר לעלויות הגבוהות הכרוכות בכך, דרישות החוק יהפכו גם את תהליך פיתוח האתר לארוך ומסורבל הרבה יותר.

כדי לעזור ללקוחותינו להתמודד עם הקשיים הכרוכים בהתמודדות עם דרישות החוק, בחרנו לספק פתרון נגישות מתקדם באמצעות user1st, פתרון ענן מהפכני הפותר את כל דרישות החוק ולמעשה הופך אותן לבלתי מורגשות בתהליך הפיתוח של אתר האינטרנט.

הפתרון שמציע User1st דואג לכך שכל אתר תהיה תאימות מלאה לחוק הנגישות. מרגע הטמעת הכלי באתר של הארגון או בית העסק, האתר יענה על כל דרישות חוק הנגישות ולא יהיה חשוף לתביעות. יתרונון המשמעותי ביותר של השירות הוא שאין כל צורך במאמץ מצד הלקוח, לא בפיתוח ולא בהקפדה על דרישות הנגישות. הצוות המקצועי של ריל קומרס הופך כל אתר של כל ארגון לנגיש לכולם, במהירות, ללא כל מאמצים מצד הארגון וב-100% תאימות לדרישות החוק ללא סטיות.

הפתרון של User1st מתאים לכל אתר, מכל סוג. לא משנה כמה מורכב האתר, על איזו מערכת ניהול תוכן הוא רץ או מהי כמות התנועה בו. בעזרת כמה שורות קוד, הפתרון שלנו יוודא שהאתר מותאם לכל דרישות החוק, ומאחר וחוק הנגישות דורש התאמה למגוון רחב של בעלי מוגבלויות, כדי להקל על הניהול, הפתרון של User1st מטפל בכל ההתאמות האלה תחת גג אחד.

רוצים לדעת עוד? נציג שלנו ישמח לענות לכם על כל שאלה.