לירון אלדר

מנכ"לית יוניק יו איי

ביו.

עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום מוצרים ופרויקטים דיגיטליים, לירון עברה את כל מסלול הצמיחה של כניסת העולם הדיגיטלי מהשנים הראשונות של האינטרנט ועד היום. ביצעה שורה של תפקידים ניהוליים בכירים ובין היתר שימשה כמנהלת מחלקת המוצרים ב ynet שם הובילה פרויקטים ויוזמות אסטרטגיות משולבות תוכן ומסחר; סמנכ"לית פיתוח עסקי ב'kivoon' משרד לאסטרטגיה ופיתוח אתרים ואפליקציות ובתפקידה האחרון, שימשה כסמנכ"לית מוצרים ופרויקטים בחברת yit, מקבוצת ידיעות אחרונות.

במהלך הדרך, רשמה נקודות ציון משמעותיות בדיגיטל ובין היתר הקימה את התשתית לפרויקטי תוכן מעוצבים ב ynet, ניהלה את המעבר של תחרות מלכת היופי מהטלויזיה לדיגיטל והובילה את פרויקט 'חומת התשלום' בקבוצת ידיעות אחרונות.

כיום, לירון משמשת כמנכ"לית יוניק יו איי (מקבוצת רילקומרס) המסייעת לארגונים מובילים וחברות הזנק לתכנן, לעצב ולפתח אתרים, אפליקציות ומערכות מורכבות, בדגש על אסטרטגיית חוויית משתמש מכוונת קהל יעד, בידול ויתרון תחרותי בשוק בו הם פועלים.

לירון מאמינה גדולה באנשים ומערכות יחסים ומנהלת את יוניק יו איי מתוך גישה ששמה את ההנאה וחדוות היצירה בראש ערכי החברה לצד ערכי ליבה אחרים כמו מקצוענות, מסירות, אחריות, חדשנות, Happy Delivery ושותפות לדרך.

בהכשרתה, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן עם התמחות במשא ומתן וגישור; חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2007.

בזמנה הפנוי, חובבת מסעות אקסטרים ואף בוגרת שני מסעות מטעם 'מלכת המדבר', חברה בקבוצת 'נשים שרות' ומתרגלת את שפת הסימנים הישראלית.