נילי גולדשטיין דוידוביץ

מנכ"לית דעת

ביו.

לפני הכל נילי היא מנהיגה ואשת טכנולוגיה. את קבוצת דעת הקימה נילי לפי כעשור מתוך מטרה לרתום את הטכנולוגיה לטובת שילוב נשים חרדיות בתעסוקה מתקדמת תוך שמירה על תנאים המותאמים לאורך חייהן הייחודי. מאז מובילה נילי את דעת המפתחת פרויקטי דיגיטל מתקדמים עבור ארגונים מובילים בישראל.

דעת מתמחה בפיתוח אתרים במגוון טכנולוגיות. במהלך השנים רשמה נילי, יחד עם דעת אינספור הישגים פרויקטליים וטכנולוגיים, אך ההישג החברתי החשוב ביותר הוא שבעשור בה דעת קיימת הכשירה נילי מאות מפתחות מעולות, חלקן הגדול עדיין איתנו וחלקן מאייש משרות פיתוח ברמה הגבוהה ביותר בגופי פיתוח וטכנולוגיה אחרים בישראל.

בתפקידיה הקודמים פיתחה את פרויקט ה-DATA הסלולרי הראשון בארץ עבור חברת אסם בשיתוף מוטורולה, שימשה כסמנכ"לית R&D בקבוצת Q group ומנהלת הפיתוח בחברת Edusoft.

נילי היא בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במדעי המחשב בQueens college NY והיא למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום פיתוח אתרים ואפליקציות.

בזמנה הפנוי ניתן למצוא אותה מטיסה דאונים, גולשת על סאפ או מרצה על במות יוקרתיות על מפעל חייה - קידום והעסקת נשים דתיות וחרדיות תוך שילב של שמירה על ערכים ואיזון בית ועבודה, עם אפשרויות קידום מקצועי וכלכלי.