עופר לוי

סמנכ"ל תפעול

ביו.

את דרכו בעולמות הכספים התחיל עופר באגף חשבות של עיריית חיפה, זאת תוך כדי לימוד יועץ מס וחשבונאות, חלפו כמה שנים מאז.

בשנת 1993 הצטרף לחברת אפליקום (כיום מטריקס) וקבע את מקומו ומיצבו בחברות ההייטק כסמנכ"ל כספים ותפעול ובחברות מובילות נוספות בהיי טק הישראלי.

למעלה מעשור, שהוא חלק ממשפחת רילקומרס; התחיל כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה ובשנתיים האחרונות, לאחר שהוביל את תהליך המכירה של רילקומרס לקבוצת יעל תוכנה, מונה לסמנכ"ל התפעול של חטיבת פתרונות התוכנה בקבוצה. לאורך שנות הקריירה הענפה, עופר היה שותף בכיר במספר הנפקות בבורסה לניירות ערך בתל אביב וצבר ניסיון רב ברכישות ומכירות של חברות ופעילויות, ליווי יזמים, גיוס כספים וקשר עם משקיעים.

מבין הישגיו הרבים, ראוי לציין את הצלחתו בהקמת התשתית העסקית והתפעולית של רילקומרס שהיוותה בסיס חזק לצמיחה ולשגשוג של החברה וכן, את תרומתו הרבה בהקמה ורכישה של מיזמים חדשים לקבוצה.

בצניעות, מקצועיות אינטליגנציה רגשית ראויה להערכה, יודע עופר לשלב את עולמות הכספים עם עולמות התפעול והפרויקטים, לרתום מנהלים להגשמת חזון ויעדי הקבוצה ולהוות עבורם מנטור בקבלת החלטות עסקיות.

במסגרת החיפוש אחרי הגל המושלם, עופר מספר ש"מצא את הגלים והחופים הנפלאים של רילקומרס וקבוצת יעל, כמקום הנכון לעלות איתו על הגל הבא".

בזמנו הפנוי - כשהוא לא בים עם הגלשן או "חי את החלום" - תמצאו אותו מטייל עם המשפחה בטבע או מבשל להם ארוחות גורמה במטבח:-.)