הבלוג של רילקומרס

הבלוג של רילקומרס

הבלוג שלנו

אנחנו ברילקומרס מאמינים בחשיבות של להגיע לחזית הטכנולוגיה ולהוביל אותה.
אנחנו שמחים לשתף מהידע והניסיון שלנו בשנים רבות של עשייה עם המותגים המובילים בישראל.

PWA vs. Native Apps - מה טוב יותר?

שתי אסכולות שולטות היום בעולם בניית האפליקציות. אפליקציות הנבנות באמצעות שפה המותקנת על המכשיר ותואמות לכל מכשיר בנפרד (Native) ואפליקציות PWA, מי השיטה שתשלוט בתעשייה?

כך מעצבים UI לאיקומרס

עיצוב אתר מסחר אלקטרוני (איקומרס) טומן בחובו אתגרים רבים ומטרתו העיקרית היא יצירה של ממשקים נוחים לתפעול, שיועילו לחוויית הקנייה במאמר זה נבחן את הסוגייה הזו.

וידאו: מחזור חיי פרויקט הפיתוח

בסרטון אדיר כהן, מנהל פרויקטים ברילקומרס, מסביר על מחזור חיי פרויקט פיתוח. מה השלבים? ממה חשוב להיזהר? ואיך צולחים את הפרויקט הצורה הטובה ביותר.

Umbraco מול Drupal מי מנצח?

במאמר זה נסקור שתי פלטפורמות קוד פתוח, גמישות וידידותיות למשתמש בשם Drupal ו- Umbraco שמתאימות למותגים וארגונים מובילים ונעמוד על ההבדלים ביניהן כדי שתוכלו לבחור את זו שתתאים לכם יותר מכל.

שלוש טעויות שאסור לעשות כשבונים אפליקציית אי־קומרס בשנת 2021

כיצד גורמים למשתמשים להוריד את האפליקציה ולהשתמש בה? ובנוסף איך יוצרים חווית משתמש פשוטה ונכונה באפליקציה? במאמר זה נדון בשלוש טעויות שחשוב להימנע מהם בבניית אפליקציה של חנות וירטואלית.

למה גם לארגונים מצליחים קשה לבנות אפליקציות מוצלחות?

אפליקציות מוצלחות נבנות על ידי חברות סטארטאפ השאלה המתבקשת שעולה בנושא היא מדוע דווקא ארגונים וחברות גדולות, המחזיקות במשאבים גדולים פי כמה וכמה מחברות הסטארטאפ ועדיין מתקשות להתחרות בהצלחתן בפיתוח אפלקציות.

וידאו: כל מה שחייבים לדעת על מערכת ניהול תוכן מסוג Headless

בסרטון אדיר כהן, מנהל פרויקטים ברילקומרס, כל היתרונות של מערכת ניהול תוכן מסוג Headless. למה כדאי לאמץ את השיטה ולמי זה מתאים.

וידאו: UI באספקט טכנולוגי

בסרטון זה, ענבל גבע, מנהלת פרויקטים ברילקומרס, מסבירה על עיצוב UI בשלבים הראשונים ועל איך לעבוד נכון בשלבי הפיתוח הראשוניים.

נשמע לשמוע מכם...