שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

הבלוג שלנו

האם הייתה בשורה של ממש בהשקה של אפל?

מבחינת ה WOW שתמיד ליווה את ההשקות של אפל לעולם בשנים שעברו, כשהם הציגו מוצר שכל העולם עצר את נשמתו – אין בסמארטפון החדש שום דבר כזה.

ריל קומרס

אתמול אפל הציגו את החידושים שלהם לעולם במופע שרק ההכנות שלו גררו כותרות בכל עיתון. ומה היו החידושים האלו? מסך גדול יותר, טכנולוגיה לבישה ותשלומים במובייל.

אבל בגדול? לא הרבה.

נכון, אפל הציגו שני גירסאות ל iPhone 6 – אחד עם מסך גדול של 5.5 אינץ' שמיועד
לשוק הענק של הפאבלטים
, והשני לשוק הסמארטפונים. כן, הניידים הרבה יותר חזקים, עם מעבדים יותר טובים, דקים יותר, ועם מסך שכנראה שאי אפשר לשרוט אותו. וכמו תמיד יש את השיפורים ברזולוציה, ומצלמה יותר טובה.

אבל מבחינת ה WOW שתמיד ליווה את ההשקות של אפל לעולם בשנים שעברו, כשהם הציגו מוצר שכל העולם עצר את נשמתו – אין בסמארטפון החדש שום דבר כזה. כמובן שההשקה שלהם עוררה (ומועררת) הדים בתקשורת ועוד נשמע עליה הרבה, אבל זה בגלל השיווק מעולה שאפל יודעים לעשות. אבל אם חיפשתם הולוגרמות או פיצ'רים שיגרמו לכם לרוץ להזמין iPhone 6 עוד היום, אין. אפל הרגישה קצת שהיא רודפת אחרי המתחרים שלה, ולא שמובילה את החדשנות קדימה.

הבשורה הכי גדולה שהגיעה, היא דווקא אנטנה קטנה שצורפה ל iPhone6 – אנטנת NFC. האנטנה הזו מאפשרת לנייד שלכם לדבר עם מכשירים שונים, בינהם (והכי חשובה כמובן) קורא כרטיסי אשראי. במילים אחרות, אפל הפכה את הסמארטפון שלה סופית לתחליף לארנק שלכם. נכון, כבר היו ניסיונות לעשות את זה בעבר, אבל אפל כמו אפל. חיכו לרגע המתאים, התחברו עם הפרטנרים הנכונים, והגיעו לשוק עם מוצר ש'פשוט עובד'.

אבל אפל לא השאירו אותנו לגמרי בלי חידושים מדליקים.

נכון שכולם ידעו שהוא מגיע, אבל בכל זאת, ה iWatch (נכון, קוראים לו Apple Watch, אבל מי כבר יקרא לו ככה?) הגיע והוא אכן מקיים את ההבטחות. עם כפתור פיזי (כן, כן) לניהול האפליקציות והמסכים שיגרום לכם להרגיש כאילו חזרתם כמה שנים טובות אחורה, עיצוב יפה (בכל זאת, אפל) ואפשרויות חיבור אל תוך מגוון השירותים והמוצרים האחרים שלהם, ה Apple Watch מגיע בזמן הנכון. אפל רוצים להפוך את השנה הזו לשנה שבאמת התחילו להתייחס לטכנולוגיה לבישה (כמו שעשו עם סמארטפונים ב 2007).