מענה לצורכי קהל היעד
האפליקציה תוכננה לתת מענה מלא גם להורים וגם לנהגים הצעירים בכך שהיא מאפשרת להפעיל ולכבות את הביטוח בלחיצת כפתור אחת. במידה והנהגים הצעירים שוכחים להפעיל את האפליקציה, מגיעה אליהם התראה על כך שלא הופעל הכיסוי הביטוחי. ניתן גם לרכוש בקלות בנק ק"מ נוסף לבחירת המבוטח לפי האפשרויות שתוצגנה באפליקציה, בצורה זו משלמים על ביטוח אחד ונוהגים בכל הרכבים במשפחה!
ממשק משתמש חוויתי
האפליקציה פותחה כך שתהיה פונקציונלית ואטרקטיבית לשימוש יומיומי קבוע. הוכנסו בה אלמנטים של משחוק (Gamification) המשקפים לנהג את קצב ההתקדמות שלו בנהיגה, מתגמלים אותו בנקודות ובמעמדות (כריש הכביש, מכשף המחלף ועוד תארים מצחיקים) והופכים את חווית השימוש להרבה יותר כיפית ומהנה.
מידע שימושי בזמן אמת
האפליקציה נותנת לנהגים הצעירים אפשרות לקבל פידבק על איכות הנהיגה שלהם, וגם מאפשרת להורים לבקר מרחוק על דפוסי הנהיגה של ילדיהם ועל המצב המכני של הרכב בשעת הנסיעה. במידה ומתרחש אירוע חירום ברכב האפליקציה נותנת התראה למוקד החירום של הפניקס ומכילה לחצן סיוע המאפשר לנהג להזמין את העזרה הנחוצה לו.
פיתוח אינטגרטיבי
האפליקציה מתממשקת עם רכיב ה- OBD, פיתוח טכנולוגי מהפכני של חברת טרפילוג, ומאפשרת שליפת מידע עדכני מהרכב בזמן אמת. האפליקציה שואבת מהפוליסה את דגם הרכב שברשות המבוטח ומדגימה לו בצורה קלה ופשוטה כיצד להתקין את הרכיב. האפליקציה פותחה כולה ע"י ריל קומרס וזמינה לכל המבוטחים בחנויות האפליקציות במכשירי האייפון והאנדרואיד.