שילוב מערכות
עד שלב פיתוח המערכת נאלצו סוכני המכירות לעבוד בדרך מיושנת עם מחברות, טבלאות אקסל ומערכות הזמנה מרובות. ריל קומרס פיתחה מערכת אחת המתממשקת עם כל אותן המערכות, ובכך מאפשרת לסוכנים עבודה נוחה ואינטואיטיבית, תוך הצגת קטלוג המוצרים וקבלת מידע בזמן אמת.
התאמה למובייל
הפיתוח הראשוני של האפליקציה היה מותאם במיוחד לטאבלטים, כך שסוכן המכירות יכול להציג ולהזמין מוצרים דרך מסך אחד ללא צורך בהתחברות ובהכרה של מספר מערכות. בשלב מאוחר יותר פיתחנו את המערכת גם עבור מסכים מרובים (Multi-Screen Platform) וכיום האפליקציה עובדת גם על מכשירים סלולריים ומחשבים ניידים, לנוחיות מירבית של הסוכנים.
מסך ראשי אחד ומיוחד
כדי לעבוד בצורה נכונה ואינטואיטיבית המערכת נבנתה כ- Single Page Application (SPA). הניווט בתוך האפליקציה נעשה בתוך "מסך אחד" ראשי עם תתי קטגוריות לנושאים השונים. היתרונות של "מערכת מסך יחיד" עבור פרוטרום הן רבות: אינטואיטיביות וחווית משתמש (UX) גבוהה, כמו גם הורדת עומס משרתי ההזמנות ותוכנת ההזמנה יחד עם הצגת מידע עדכני כפי שהוא מופיע במערכות החברה בכל רגע נתון.
השלב הבא
המערכת שפותחה במקור לסוכנים בגרמניה צפויה להתרחב למדינות נוספות כמו ברזיל וספרד, כמו גם להפוך את מערכת ההזמנה נגישה לכלל לקוחות החברה ולא רק לסוכנים שבשטח.
המוצר הסופי יצא מרשים, צוות הפיתוח של ריל קומרס הותיר רושם מצוין
יובל בוסתן, מנהל מוצר, פרוטרום