מרכיב אסטרטגי חשוב
אתר האינטרנט של מסע הוא מרכיב חשוב באסטרטגיה השיווקית של החברה, התומך בפעילות החשובה והייחודית שלה. מסע היא פרויקט משותף של ממשלת ישראל והסוכנות היהודית המציע מגוון רחב של תכניות לימוד והתנדבות ארוכות טווח בישראל, על מנת לחזק את הזהות היהודית והזיקה לישראל של צעירים יהודים בחו"ל.
חווית משתמש מעולה
במסגרת הפרויקט, ריל קומרס ביצעה גם אפיון של האתר והגדרת UI+UX. על מנת למקסם את חוויית המשתמש ולא רק ב-PC, האתר הותאם למגוון רחב של מכשירי מובייל. לאור השימוש הגובר במכשירי מובייל, התאמה זו היוצרת חווית משתמש איכותית ונוחה מכל מכשיר, מסייעת בשיווק התכניות לקהל היעד.
פיתוח בסטנדרטים גבוהים
האתר פותח בסטנדרטים אמריקאים גבוהים, על גבי פלטפורמת דרופל, תשתית ניהול תוכן מותאמת לקוח. אזור ה“eCommerce” שבאתר מציג את מגוון התכניות הן באמצעות מידע שיווקי והן באמצעות מידע אינטגרטיבי ממערכות ה- CRM של מסע. כמו כן, ניתן לבצע באזור זה חתכים שונים באמצעות מנועי חיפוש מתקדמים.
אזור אישי נרחב
האזור האישי נועד ליצור סביבת התנהלות נוחה וידידותית מול אלפי צעירים יהודים מרחבי העולם, שלוקחים חלק בפרויקט. האזור האישי מאפשר להירשם לאתר ולפתוח “עמוד פרופיל”, לעדכן פרטים, להעלות תמונות וגם לקבל סטאטוס רישום לתוכניות הלימוד השונות.