משחקיוּת
הפרוייקט כלל מספר אתגרים מורכבים כאשר אחד מהם היה לקחת את התכנים והמשחקים של מיינד-לאב ולהעביר אותם לעידן הדיגיטלי תחת קורת גג אחת. בצד האחורי של המערכת יצרנו מערכת נוחה לניהול והעלאה של החומרים הפדגוגיים ובצד הקדמי יצרנו פורטל אינטואיטיבי לתלמידים לצריכת התכנים תוך שמירה על המשחקיות והשפה העיצובית של מיינד-לאב.
כיתה דיגיטלית
במסגרת הפרוייקט יצרנו כיתה דיגיטלית בה התלמידים והמורים יכולים לעבוד עם טאבלטים כאשר כולם מחוברים למערכת אחת מהבית או בכיתה. בלמידה בכיתה, התלמידים מתחברים למערכת נוק המאפשרת למורה להשתלט על המסכים לצורך הדגמות ושליחת נוטיפיקציות שונות באמצעות ספריית סינגל R.
כל המסכים במסך אחד
המערכת נבנתה כ- Multi-Platform כך שתוכל לפעול על כל סוגי המסכים: בין אם מחשבים ניידים או טאבלטים. האפליקצייה הינה אפליקציית רשת (WebApp) וממשק המשתמש הינו מסך יחיד (Single Page) בעל מספר שכבות. באמצעות השילוב הזה יצרנו אפליקציה נוחה וקוהרנטית למשתמש מצד אחד, וקלה לשרתי מיינד-לאב מהצד השני.
עושים את העולם טוב יותר
אנחנו מאמינים שבאמצעות הפיכת התכנים של מיינד-לאב לדיגיטלים והנגשתם לתלמידים במגוון שפות אנחנו הופכים את העולם לטוב יותר. הפרוייקט המיוחד הזה והחיבור עם החברים ממיינד-לאב מרגשים אותנו. התוצאות בשטח וכמות התלמידים שמשתמשים באפליקציה מדברות בעד עצמן.
אתם צוות מיוחד, מקצועי ומחויב ואתם משלימים אותנו מצוין. תודה וכל הכבוד!
נדב אגוזי, סמנכ"ל מוצרים, מיינדלאב