קניה חכמה online ובסניף
באמצעות האפליקציה ניתן לרכוש מוצרים online, אך גם ליהנות ממגוון פיצ'רים בקניה בסניף עצמו. האפליקציה מאפשרת ניהול חכם של רשימת הקניות, איתור מוצרים בהקלדה, סריקה או צילום, ליווי חכם לקניה בסניף הכולל גם הצגת מבצעים חמים במעברים, איתור סניפים ועוד.
חוויה מותאמת אישית
באפליקציית שופרסל מומשו מגוון יישומים המבוססים על התנהגות קודמת של הצרכן, המייעלים את חווית הרכישה עבור כל לקוח באופן אישי. כך למשל, האפליקציה מספקת גישה לרשימת קניות מהירה המבוססת על רכישות אחרונות, מציגה מוצרים שיתכן והלקוח שכח להוסיף לרשימה, ומציעה הטבות ומבצעים ייחודיים ללקוח.
פלטפורמה חדשנית ומובילה
אפליקציית שופרסל פותחה על גבי פלטפורמת WorkLight, פלטפורמה חדשנית מבית IBM, הנותנת מענה מקיף לצרכים של ארגונים גדולים בתחום המובייל. וורקלייט מספקת אינטגרציה למערכות פנים ארגוניות, שמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה, התאמה למגוון מערכות הפעלה, ממשק ניהול מתקדם ועוד.
פיתוח היברידי
על מנת להתאים למגוון מכשירי הסמארטפון והטאבלט של קהל היעד של שופרסל, בפרויקט מומש פיתוח היברידי, אשר תומך במערכת ההפעלה של אפל (Apple iOS) ומאפשר הורדה למכשירי אייפון ואייפד, וכן תומך במגוון מכשירי מובייל מבוססי אנדרואיד.