03-6888320
ממשק משתמש
פשוט. חדשני. מנצח.
תכנון חוויה וממשק משתמש זו אמנות. שילוב ייחודי של הבנה עסקית מעמיקה, גיקיות טכנולוגית, טביעת עין עיצובית ו-DNA שחי ונושם דיגיטל.
פרויקטים שאנו גאים בהם
התהליך שלנו
האמת היא שהסוד שלנו הוא שאנחנו פשוט חיים ונושמים אינטרנט ומובייל. כולנו. כבר יותר מ-10 שנים. אבל חוץ מזה, אנחנו מאמינים גדולים בתהליך עבודה מובנה, מתודולוגי ובדוק שתמיד מביא את התוצאות הטובות ביותר. אז ככה זה עובד:
1
מחקר וניתוח צרכים
כאן אוספים את כל מה שצריך לדעת לפני - דרישות, צרכים, נתוני שימוש, לקוחות, פעילויות דומות בעולם ואצל מתחרים ובעיקר, מגדירים את ההצלחה שאנחנו מחפשים.
2
סדנת קונספט
כל מה שאתם יודעים ובעיקר, כל מה שאתם חולמים עליו במסגרת הפרויקט. בסדנה משותפת, נדאג לארוז הכל לכדי רעיון מגובש וברור שיהוה בסיס לקונספט שנפתח.
3
פיתוח הקונספט
התובנות הופכות למציאות. הקונספט הוא מיצוי התובנות, הדרישות והצרכים לכדי תוצר ברור הכולל את כל תרחישי השימוש והמסכים המרכזיים בפרויקט.
4
פיתוח ממשק מלא
לעסק חבר'ה. בשלב הזה אנחנו בונים ממשק המשתמש עבור על המסכים באתר. כאן סוגרים את כל הקצוות באופן שייצר את חווית השימוש הנכונה והטובה ביותר.
5
פיתוח קונספט ויזואלי
איך זה ייראה בסוף? ברור שהכי טוב :-) אבל בשביל שזה יקרה חייבים שפה ויזואלית ברורה- פונטים, צבעים, אייקונים ותמונות. כל אלו יוגדרו בשלב הקונספט הויזואלי.
6
עיצוב גראפי
זהו זה. מכאן והלאה התוצרים הם סופיים וגם מאוד יפים. בשלב האחרון של התהליך, מעצבים את כל המסכים לכדי תוצר סופי בהתאם לכל מה שעשינו עד עכשיו - הקונספט, הממשק והשפה הויזואלית.
לקוחות מספרים עלינו
הם מבריקים, הם מהירים והם מבינים לעומק אסטרטגיה וחווית משתמש. אבל הכי חשוב - ממש כיף לעבוד איתם
דנה אפשטיין, סלקום
שילוב של רעיונות מעולים, הבנה עמוקה ב-UI ועבודה מתודולוגית, יעילה ונעימה. פשוט תענוג לעבוד עם ריל קומרס
אמיר אינדיצקי, דיסקונט
משלב הרעיון, דרך הקונספט ועד לממשק המשתמש, שירותי ה-UI של ריל קומרס היו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיש.
עמית שגיא, אקסלנס
צרו איתנו קשר
X
03-6888320