שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

הושק אתר ‘מעבדות החדשנות’ של מייקרוסופט

ריל קומרס

חברת מיקרוסופט השיקה את אתר “מעבדות החדשנות” (Innovation Labs), שפותח על ידי חברת ריל קומרס. מדובר בשיתוף הפעולה הראשון בין קבוצת המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל לבין חברת ריל קומרס.

האתר, שמיועד בעיקר לשוק הטכנולוגיה האמריקני, מרכז תכנים, מדיות ופרויקטים הקשורים לפעילות השוטפת של מעבדות החדשנות של מיקרוסופט ישראל.

“מעבדות החדשנות” פותח בפלטפורמת Sharepoint, והוא עושה שימוש נרחב בטכנולוגיית Silverlight, שמאפשרת הצגת וידאו באיכות גבוהה במיוחד. כמו כן, האתר עושה שימוש ביכולות קהילתיות מפותחות, המאפשרות, בין היתר, פרסום פוסטים, העלאת תגובות גולשים, שיתוף תכנים ודירוגם וביצוע סקרים.

“אנו שמחים על ההזדמנות להוביל את אתר ‘מעבדות החדשנות’ של מיקרוסופט,” אמר המנכ”ל המשותף של ריל קומרס, נאור מן. “מבחינתנו זו הבעת אמון ביכולותינו בתחום ניהול התוכן ויישומי ה-Web על התשתית המתקדמת של Microsoft MOSS”. מן הוסיף כי הפרויקט הוא השלב הראשון בשותפות בין ריל קומרס למיקרוסופט, ושפרויקטים משותפים נוספים מתוכננים להמשך.

“מעבדות החדשנות”, גוף קבוצת המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל שהוקם לפני כשלוש שנים, כולל עשרות מדענים, חוקרים ויזמים ומתמחה במחקר יישומי. זהו הגוף הראשון מסוגו שהקימה מיקרוסופט מחוץ לארה”ב, שם פועלות שש מעבדות כאלה.

לצפיה באתר לחץ כאן.