שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

הושקה אפליקציית האייפון של ביטוח ישיר

ריל קומרס

האפליקציה הייחודית והחינמית שפותחה ע”י ריל קומרס, מאפשרת ללקוח, במקרה של תאונה, לקבל הנחיות ברורות כיצד לפעול שלב אחרי שלב.

עוד היא מאפשרת לקבל מספרי חירום בחיוג מהיר, למלא טופס עם פרטי התאונה, פרטי הצד השלישי המעורב בתאונה והעדים, לצלם את זירת התאונה ולשלוח את התמונות באופן מיידי. לאחר שליחת הטפסים מהאייפון אל ביטוח ישיר, תטופל הפנייה ונציג החברה יעדכן את הלקוח אודות פנייתו.

דרור יעקובסון, מנכ”ל משותף ריל קומרס, מציין כי “תחום פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים נמצא בתנופה מתמדת וארגונים רבים כבר מבינים שהדרך להצלחה העסקית של הארגון עוברת בזירה הסלולרית. שמחנו להיות שותפים לחדשנות שמוביל ביטוח ישיר בתחום הסלולר”.

רענן סעד, משנה למנכ”ל ביטוח ישיר מציין כי השקת אפליקציית האייפון משלימה סדרת מהלכים אותם בצעה ביטוח ישיר בתחום הדיגיטאלי. לדבריו, מדובר במוצר נוסף שמיושם לראשונה בתחום הביטוח ואך טבעי שביטוח ישיר היא שתוביל אותו ראשונה כפי שהובילה ופרצה דרך בתחומים נוספים. יישום אפליקציית אייפון והתאמתה לעולם הביטוח מעידה על כך שגם תחום כמו ביטוח יכול לנצל את הדינאמיות של עולם התוכן הדיגיטאלי תוך התאמתו לעולם התוכן הנדרש.

לצפייה בסרטון המדגים את יכולות האפליקציה: לחץ כאן