שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

עלתה לאוויר זירת המניות של כלכליסט

ריל קומרס

חברת ריל קומרס וידיעות טכנולוגיות מעלות בימים אלה פורטל פיננסי חדש עבור אתר “כלכליסט”. הפורטל כולל תכנים פיננסיים מגוונים בהם פירוט דפי מניות, מדדים וענפים מהארץ ומחו”ל והוא נועד לאפשר גם לאזרח שאינו בקיא בתהליכי מסחר בורסאיים, להתמצא בפרטים באופן יעיל ופשוט. חברת ריל קומרס פועלת בשוק הישראלי והבינ”ל ומתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר.

זירת המניות בפורטל שפותח כוללת נתונים מלאים על כל אחת מהמניות הרשומות למסחר בבורסה של תל אביב, את המניות הנכללות במדד דאו ג’ונס בבורסה של ניו יורק ואת 100 המניות הנכללות במדד “נאסד”ק 100″ בבורסת נאסד”ק. בנוסף, מוצגים בפורטל, בפירוט רב, ציטוטים של כל מדדי הבורסה בתל אביב ומדדי הבורסות הגדולות בעולם – בארה”ב, אירופה ובאסיה.

על כל מניה ניתן למצוא מגוון רחב של מידע, המתעדכן באופן מקוון ומוצג בין היתר באמצעות גרפים דינאמיים להשוואה בין נתוני המסחר העדכניים והקודמים (רב שנתיים), החל מנתוני מסחר בעדכון שוטף, מידע על החברה ופעילותה, וכמובן נתונים פיננסים על ביצועי החברה הכוללים: מכפילים, נתוני רווח, נתוני צמיחה, נתונים סטטיסטיים, איתנות פיננסית, תשואות, דוחות כספיים השוואות מול מתחרים, מדדים מובילים ועוד.

כדי לשפר ולייעל את פיתוח הפרויקט בוצעו מספר אינטגרציות בטכנולוגיות שונות, לטובת העברת המידע, טיפול בשגיאות ושמירה על שלמות המידע. כמו כן שולבו מגוון טכנולוגיות קאשינג ו- CDN כדי לאפשר את מהירות התגובה לגולש הטובה ביותר בישראל.

מנכ”ל ריל קומרס, נאור מן: “בעולם האינטרנט המתקדם, גם לגולשים יש דעה ומקום לביטוי. בפורטל החדש, יכול כל גולש לקחת חלק בתוכן האתר הפיננסי באמצעות הבעת חוות דעת אישית והמלצה על מניות. כל גולש יכול לתת את תחזיותיו על המניות שהוא מכיר ומעדיף, ולראות גם מה כלל הגולשים חושבים על כל מניה.

מן הוסיף: “מעבר לייחודיות שבתחום מדדי הגולשים, כדי להתמודד עם האתגר שבפיתוח כלים ואפליקציות בתחום הפיננסי, הזהים כמעט בכל האתרים בתחום, בחרנו למקד את פיתוח השלב הראשון של הזירה ביעילות פעילות האתר ובשיפור חוויית המשתמש באמצעות זמינות גבוהה של התכנים, שיפור זמני התגובה ומגוון הפרמטרים המשולבים בתהליך. אנו מאמינים שהאיכות היא המפתח להצלחה וזו בדיוק החוויה שביקשנו להשיג”.