שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

הושק הפורטל הפיננסי של כלל פיננסים

ריל קומרס

הפורטל הפיננסי החדש של כלל פיננסים מהווה ציון דרך וסמן ימני לאתרי הברוקרים בישראל ומתמקד במידע בעל ערך מוסף ללקוחות כלל פיננסים ולכלל המתעניינים בשוק ההון.

פרוייקט ההקמה של האתר שם במרכז את הבורסה בתל אביב והוא מאפשר לגולשים לקבל מבט מקיף ומקצועי על שוק המט”ח ועל כל ניירות הערך הנסחרים בבורסה בתל אביב. מידע זה כולל מידע אונליין, מידע היסטורי, חדשות, הודעות לבורסה, מערכת גרפים מתקדמת ומחקרי מחלקת המחקר של כלל פיננסים.
כלל פיננסים היא הברוקר היחיד בישראל המספק סוג זה של מידע מקצועי ומשתף אותו עם לקוחותיו הפעילים בשוק ההון ועם הציבור הרחב.

חלק נוסף באתר שעבר שדרוג משמעותי הוא האזור האישי ללקוחות. השדרוג מתבטא בהוספת תצוגות מתקדמות של תיק ההשקעות האישי ומידע אישי לגבי הסניף והאפשרויות ליצור קשר עם בעלי התפקידים העומדים לרשותו שם.
שדרוג האזור האישי ללקוחות תורם לשקיפות החברה ומאפשר ללקוחותיה שליטה רבה יותר בחשבונם ונהול כספי איכותי יותר של השקעותיהם.

אזורים אחרים באתר שעברו טיפול יסודו ושדרוג הם האזורים האישיים למעסיקים ולסוכנים הנותנים מידע מקיף וכולל לניהול הכספי השוטף ולתמונת ההשקעות הכוללת שלהם.

לאתר כלל פיננסים החדש