שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

הושק האתר החדש של כלל ביטוח.

ריל קומרס

האתר החדש של כלל ביטוח הושק ומביא לידי ביטוי את השלב הראשון בתהליך האסטרטגי שהאתר נמצא בליבתו אך מקיף תהליכים עסקיים רבים בחברה. התפיסה החדשה אותה מבטא האתר החדש היא הובלת שינוי תפיסתי שמטרתו לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות ועם הסוכנים. מערכת יחסים המושתתת על כבוד הדדי, הגינות ועל שקיפות מירבית.

כחלק מתפיסה זאת אין האתר החדש מנסה לקדם מכירה ישירה ללקוחות, ומן הצד השני, גם לא מנסה לספר להם אגדות ביטוח בצורת טקסטים אינסופיים המתובלים (יותר או פחות) במונחים מקצועיים שרק מגבירים את החשדנות והבלבול של הלקוח. החלטה נוספת המיושמת באתר היא לבנות אותו באופן המשקף את עולם ההקשרים של הלקוח (במקום עולם ההקשרים החטיבתי/פנימי שאפיין את האתר הישן).

האופן בו מיושמות החלטות אלו בא לידי ביטוי בכל מרכיביו. בהיבט ארכיטקטורת המידע מחולק האתר לקטגוריות ראשיות של ביטוח, גמל ופנסיה, פיננסים מימון ואשראי. חלוקה זאת מאפשרת התמצאות אינטואיטיבית של הגולש/לקוח בעת חיפוש מידע. שינוי נוסף הוא המידע הביטוחי באתר החדש המבוטא בצורה ידידותית, פשוטה ומתומצתת שאינה מנסה להפוך את הלקוח ל”מומחה ביטוח” אלא מקנה לו תמונה כללית, מהימנה וברורה, לגבי הנושא בו הוא מעוניין ומאפשרת לו להיערך טוב יותר מבחינת הגדרת צרכיו בעבודתו מול הסוכן או היועץ הביטוחי.

האתגר העסקי הגדול והמשמעותי ביותר לו נותן האתר מענה הוא האזור האישי. מטרתו המרכזית של האתר היא להוביל את הלקוח אל האזור האישי שם זמינה עבורו תמונה מלאה ונוחה להבנה של כלל ביטוחיו והשקעותיו בקבוצת כלל ביטוח ופיננסים. מעבר לכך, מאפשר האזור האישי ביצוע שירותים עצמיים כגון הגשת תביעות וביצוע שאילתות ובירורים שונים. אזור זה נמצא בליבת האסטרטגיה והוא ילך ויתפתח לכיוונים חדשים ומגוונים בשנים הקרובות.

האתר פותח על גבי תשתית Microsoft MOSS 2007 תוך יישום פתרונות ייחודיים של ריל קומרס לניהול תוכן ותהליכים עסקיים בסביבת יישומי web בתשתית מתקדמת זאת.

לאתר כלל ביטוח החדש.