שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

פיתוח אפליקציית מובייל היברידית ללאומי קארד

ריל קומרס

ביוני 2012 הושקה אפליקציית המובייל ההיברידית שריל קומרס פתחה עבור לאומי קארד על מנת לאפשר ללקוחותיה העסקיים לקבל תמונת מצב עדכנית על נתוני הסליקה שלהם. האפליקציה משלבת מגוון רחב של פרמטרים המאפיינים את מערך הסליקה, כולל חיתוכים ופילוחים לפי סוגי כרטיס אשראי ומטבעות, טווחי זמן ועוד. בנוסף, מאפשרת האפליקציה לבצע חיתוכי עומק לנתונים, עד לרמת הטרנזקציה הבודדת, וכן להירשם לשירותים נוספים שמציעה לאומי קארד, כמו: בדיקת תקינות עסקה, רישום לניוזלטר, קבלת מידע שיווקי ועוד.

לוחות הזמנים שהגדירה לאומי קארד לפרויקט היו שאפתניים במיוחד, אפילו בסטנדרטים של התעשיה לפיהם הכל צריך להיות מוכן לאתמול (חוץ מתהליך קבלת ההחלטות). חטיבת המובייל של ריל קומרס אפיינה, פיתחה והעבירה את האפליקציה סידרה מפרכת של מבדקי מסירה וקבלה, כל זאת בפרק זמן של חודשיים.
פיתוח האפליקציה כלל:

  • יצירת חוויית וממשק משתמש משובחת במיוחד שעל אף היותה היברידית תיתן ללקוח תחושה קרובה ככל האפשר לממשק Native.
  • תמיכה ב- Apple IOS ובריבוי מכשירים מבוססי Android
  • הקפדה על דרישות אבטחת מידע מחמירות.
  • רמת ביצועים גבוהה ויכולת עמידה בעומסים ובסביבה של ריבוי טרנזקציות.

אפליקציית המובייל פותחה תוך שימוש ב- PhoneGap וטכנולוגיית HTML 5 בצד הלקוח. בצד השרת הוקם שרת אפליקציה ייעודי המאפשר לשלוף ולעדכן נתונים ממערכות פנימיות בלאומי קארד.

הצלחת הפרוייקט נובעת מעבודה הרמונית ומחוייבות הדדית של צוותי לאומי-קארד וריל קומרס. בנובמבר 2012  מתוכנן השלב הבא של פרויקט ההרחבות לאפליקציה.