שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

בנק לאומי השיק אפליקצייה חדשה לאייפון ולאנדרואיד

ריל קומרס

בנק לאומי השיק אפליקציית מציאות רבודה (Augmented Reality) לאייפון ולאנדרואיד. האפליקציה, שפותחה על ידי חברת ריל קומרס, מאפשרת ללקוחות הבנק לראות במבט אחד ובצורה גראפית, על גבי תמונת המציאות, את הסניפים הקרובים אליהם ומרחקם ממיקומם הנוכחי.

האפליקציה, שמבוססת על טכנולוגיית GPS, מאתרת את מיקום המשתמש, ומציינת היכן נמצאים סניפי בנק לאומי הקרובים ביותר אליו, ומה מרחקם ממיקומו הנוכחי. כמו כן, האפליקציה מעניקה מידע רלוונטי אודות הסניף: שעות הפתיחה שלו, האם יש בו כספומט, אפשרות להתקשרות טלפונית ומפת דרכי ההגעה אליו. ממשק המשתמש הוא פשוט ואינטואיטיבי מאוד, ונועד להקל ככל האפשר על הלקוחות.

בנק לאומי הוא הארגון הפיננסי הראשון בארץ שמשיק אפליקציית מציאות רבודה, והראשון שמשיק אפליקציה בנקאית למכשירי אנדרואיד. עד כה פותחו ברחבי העולם רק כמה עשרות של אפליקציות מציאות רבודה, והטמעתן של אפליקציות אלה במכשירים ברחבי העולם החלה רק במהלך השנה האחרונה.

נאור מן, מנכ”ל משותף בריל קומרס, אמר כי “תחום פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים נמצא בתנופה מתמדת היא אפליקציה מורכבת מאד ליישום ובמהלך פיתוחה נדרשנו להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים לא פשוטים. אנו שמחים
להיות שותפים לחדשנות שמוביל בנק לאומי בתחום הסלולר”.

האפליקציה זמינה בחינם באתר האינטרנט של לאומי דיגיטל, לחץ כאן לצפיה באפליקציה.