שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

עלה לאוויר האתר החדש של חברת מסע

ריל קומרס

האתר החדש של מסע (Masa Israel) שאופיין ופותח על ידי חברת ריל קומרס הושק לאחרונה. האתר נועד לתמוך במטרתה של מסע, המפעילה תכניות ארוכות טווח בישראל לצעירי העם היהודי, ליצור זיקה בין כל יהודי לישראל וליהדות.

איפיון האתר, הפונה לצעירים בתפוצות, נעשה בסטנדרטים אמריקאים במטרה ליצור כלי שיווקי מתקדם המציג את התכניות השונות לקהל היעד ומאפשר התנהלות מולו טרם הביקור החוויתי בארץ.

אתר האינטרנט של מסע פותח על גבי פלטפורמת Drupal 6 – פלטפורמת קוד פתוח מובילה, וכלל ביצוע אינטגרציות למערכות ה-CRM של החברה, המאפשר הצגה של התכניות השונות תוך ביצוע חתכים שונים. כמו כן, פותח אזור אישי עבור המועמדים לתכניות ובו ניתן לקבל מידע כגון סטטוס הקבלה לתכנית אליה נרשם המועמד.

אודות ריל קומרס

חברת ריל קומרס, מחלוצות שוק האינטרנט הישראלי, מתמחה באסטרטגיה, פיתוח ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר ומספקת שירותי Premium בתחומי פיתוח מערכות ניהול תוכן ומערכות e-commerce מתוחכמות. בין לקוחות החברה: ynet, סלקום, כלל, בנק לאומי ועוד.

אודות מסע

מסע הינה פרויקט משותף של ממשלת ישראל והסוכנות היהודית, המציע לצעירים יהודים ברחבי העולם, מגוון תכניות המתקיימות בישראל ונמשכות החל מסמסטר ועד שנה, ביניהן שנת “Gap” לבוגרי תיכון המקנה חוויה תרבותית וחינוכית, מסלול לימודי השכלה גבוהה, התנדבות במקומות שונים ועוד. במהלך 2010/11 הגיעו לארץ במסגרת מסע מעל 10,000 צעירים לתקופה של חמישה חודשים לפחות.