שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

הושקה פלטפורמת האינטרנט החדשה של בטר פלייס אשר פותחה על ידי ריל קומרס

הפלטפורמה החדשה מבוססת SPS 2010 של מיקרוסופט וכוללת אתר שיווקי, אתר שירות ואתר מובייל

ריל קומרס

במסגרת ההערכות של חברת בטר פלייס להשקת ומכירת המכונית החשמלית בארץ ובעולם, נבחרה רילקומרס לאפיין, לפתח ולהתקין את תשתית ניהול התוכן והשיווק דיגיטלי של החברה, אשר נותנת מענה מלא לצרכי לקוחות החברה. הפלטפורמה החדשה אשר מבוססת על תשתית SPS 2010 של מיקרוסופט, כוללת שלושה אתרים הנותנים מענה כולל ללקוחות בטר פלייס: אתר שיווקי, אתר שירות ואתר מובייל. הפתרון הכולל, אשר יושם בהצלחה בחברת בטר פלייס מספק עבור החברה פלטפורמת ניהול תוכן ושיווק דיגיטלי מתקדמת, אשר נותנת מענה מלא לצרכי לקוחות החברה.

דרור יעקובסון, מנכ”ל משותף בריל קומרס ציין כי : “בטר פלייס מציעה לשוק הבינ”ל פתרון ייחודי ומרחיק לכת, ואני גאה להיות שותף לאסטרטגיה השיווקית החדשנית של החברה המאפשרת חווית משתמש כוללת ומתקדמת עבור לקוחותיה”.

הפלטפורמה החדשה כוללת 3 אתרים מרכזיים: האתר השיווקי של החברה בישראל מספק ללקוחות החברה מידע כללי על עולם הרכב החשמלי ומאפשר למנהלי האתר של בטר פלייס יכולות מתקדמות ונוחות של ניהול תכנים, העלאתם ותחזוקתם. אתר השירות העצמי- מיועד למנויי בטר פלייס ומספק שירותים שונים ללקוחות אשר רכשו רכב וחבילת מנוי. בין השירותים באתר זה ניתן לנהל את החשבון האישי , לצפות במצב האנרגיה של הרכב, להזמין שירות ולצפות במידע רלוונטי (עמודי טעינה, תחנות החלפה) של החברה ואתר המובייל של בטר פלייס פותח כדי לאפשר ללקוחות החברה לקבל מגוון רכב של שירותים באמצעות ה -  Smart Phones .

אודות ריל קומרס:

חברת ריל קומרס, מחלוצות שוק האינטרנט הישראלי, מתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר ומספקת שירותי Premium בתחומי פיתוח מערכות ניהול תוכן ומערכות e-commerce מתוחכמות. בין לקוחות החברה: YNET, סלקום, כלל, בנק לאומי ועוד.

אודות בטר פלייס:

חברת בטר פלייס הינה מיזם ישראלי בינלאומי בראשותו של שי אגסי אשר שמה לעצמה מטרה לחולל מהפכה עולמית בתחום התחבורה ולהעביר את העולם לרכבים חשמליים ולבטל את התלות של העולם המערבי בנפט. לצורך כך יצרה בטר פלייס פתרון אשר כולל תשתית טעינה חכמה בפריסה ארצית , סוללה מתחלפת על ידי תחנות החלפת סוללה ומכונית חשמלית לגמרי בשיתוף עם חברת רנו.