שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

עלה לאוויר אתר תמי 4 (שטראוס מים) החדש אשר פותח ע”י ריל קומרס

חברת ריל קומרס (RealCommerce) השלימה בימים אלה את פיתוחו של אתר האינטרנט החדש של חברת תמי 4 (שטראוס מים).

ריל קומרס

האתר החדש כולל אזור פעולות ושירות אישי נרחב וכן חנות מקוונת המאפשרת לרכוש את מוצרי החברה. האתר הושק לאחרונה כחלק מהאסטרטגיה העסקית של שטראוס מים לייעל תהליכי מכירה, שירות ותמיכה, ולהרחיב את מגוון השירותים שמעניקה החברה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים.

חוויית הלקוח המתקדמת שמציע האתר החדש בכל אינטראקציה עם מערך שירות הלקוחות של שטראוס מים, כוללת איזור אישי לביצוע מגוון פעולות בשירות עצמי  (Self care), ניווט פשוט ונוח, תהליכי ניהול תוכן וממשק משתמש משודרגים, אינטגרציות למערכות סליקה, צ’אט, ותמיכה אונליין, ועוד. מעתה יכולים עשרות אלפי הלקוחות המבקרים באתר תמי 4 מידי חודש, לרכוש באמצעות האתר מכשירי טיהור מי שתייה ומוצרים משלימים, לבחון ולהתרשם ממפרטי מכשירים, לעקוב אחר הזמנות, משלוחים, הודעות ופרטי חיוב, ולפתור תקלות ובעיות באמצעות מדריך מקוון למשתמש.

הפרויקט שכלל אפיון, התוויית קונספט, עיצוב ותוכן חדשים נוהל ובוצע על מגוון היבטיו ע”י ריל קומרס ופותח בטכנולוגית דרופל 6. כעת, עם השלמתו של השלב הראשון בפרויקט ועלייתו לאוויר מבצעת ריל קומרס את השלב השני של בניית תכונות ומודולים נוספים לאתר.

לדברי גיל וינר, מנהל מערכות האינטרנט בתמי 4 “בחרנו בריל קומרס לפתח אתר חדש שיהווה ערוץ משמעותי נוסף לטיפול בכל מחזור חיי ההתקשרות של הלקוחות עם החברה. היכולות החדשות שמציע האתר יאפשרו לנו לחזק משמעותית את הקשר בין החברה ללקוחותיה,  ולהגדיל את כמות הלקוחות והיקף ההכנסות.”

דרור יעקובסון, מנכ”ל ריל קומרס, הוסיף כי “בפרויקט של שטראוס מים שילבנו יכולות מקצועיות עם חזון עסקי בפיתוח מודל ייחודי שייצר ערך אמיתי ללקוחות החברה. המסחר המקוון לצד חוויית השימוש ומגוון הפעולות שמאפשר האתר החדש, יתרמו ישירות לחיזוק מערך יחסי הגומלין בין החברה ולקוחותיה ולשימור לקוחות נאמנים ושבעי רצון לאורך זמן.”

אודות ריל קומרס

חברת ריל קומרס, מחלוצות שוק האינטרנט הישראלי, מתמחה באסטרטגיה, פיתוח ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר ומספקת שירותי Premium בתחומי פיתוח מערכות ניהול תוכן ומערכות e-commerce מתוחכמות. בין לקוחות החברה: YNET, סלקום, כלל, בנק לאומי ועוד.

אודות שטראוס מים

שטראוס מים (לשעבר מפעל תמי 4) היא חברה גלובלית, אחת מחמש החברות בקבוצת שטראוס, המספקת  פתרונות מתקדמים של פיתוח מערכות סינון, חימום וקירור מים, לשתייה בארץ ובעולם. פעילות החברה מתבצעת בעולם באנגליה בסין, ובישראל באמצעות המותג שטראוס מים, המספק את מגוון מוצרי תמי 4.