שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

ניר לוי מונה למומחה טכנולוגי לתחום האינטרנט ע”י מיקרוסופט

ריל קומרס

ניר לוי, CTO של חברת ריל קומרס, מונה ע”י מיקרוסופט לתפקיד מומחה טכנולוגי לתחום האינטרנט (MRS – Microsoft Regional Specialist).

מינויו של לוי, מומחה טכנולוגי מוביל בעולם האינטרנט, לתפקיד MRS, נועד לחיזוק פעילות מיקרוסופט בתחום פלטפורמות השיווק דיגיטלי מבוססיSharePoint  בישראל; זאת על רקע הדרישה ההולכת  וגוברת בשוק המקומי למימוש והקמה של אתרי אינטרנט, אתרי מסחר אלקטרוני ופתרונות שיווק נוספים מבוססי פלטפורמת SharePoint 2010 .

כמומחה טכנולוגי, ובמסגרת תפקידו, ילווה לוי לקוחות בתהליכי חשיבה ואיפיון של מערכות WEB  המהוות פלטפורמה לפעילות העסקית של הלקוח, דוגמת אתרי תוכן ואתרים המשמשים כפלטפורמת מכירות מרכזית עבור הארגון. במסגרת תפקידו יוביל לוי הרצאות ו-User Groups, ייצג את מיקרוסופט בכנסים ויהיה חלק מתהליכי ההכשרות המקומיים תוך דגש על שילוב SharePoint 2010 לצרכים עסקיים ושיווקיים, כגון Social Networks ו-Mobile.

טמיר קסל ולימור הניג, מיקרוסופט ישראל: “ניר לוי הוא מהמומחים הטכנולוגיים המובילים בתחום. המינוי הוא חיזוק נוסף לפתרונות העסקיים הרבים סביב 2010SharePoint , המשולבות ביכולות המתקדמות של חיפוש, ניהול תוכן, פתרונות BI , Collaboration Social Networks ועוד”.

נאור מן, מנכ”ל ריל קומרס, “ריל קומרס היא מחלוצות שוק האינטרנט הישראלי וחתומה על כמה מההצלחות המרכזיות במימוש פלטפורמתSharePoint באתרי אינטרנט מורכבים. חשוב לציין כי בשנתיים האחרונות אנו, בריל קומרס, מזהים מגמה הולכת וגוברת של הטמעת מערכותSharePoint בארגונים כפלטפורמה אינטרנטית  מרכזית וכחלק ממגמה זו אנו מעמיקים את שותפותינו עם מיקרוסופט ישראל.”

הידיעה פורסמה גם ב"אנשים ומחשבים" בתאריך 10.4.11.