שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

ריל קומרס תפתח גרסאות חדשות לסרגל הכלים של קונדואיט

ריל קומרס

חברת ריל קומרס (realcommerce) נבחרה על ידי חברת קונדואיט(Conduit) לפתח סרגלי כלים חדשים המותאמים לדפדפני Google Chrome ו- Apple Safari. סרגלים אלו מתווספים לסרגלי הכלים המותאמים לדפדפני אינטרנט אקספלורר ומוזילה פיירפוקס בהם תמכה קונדואיט עד היום.
הפיתוח עבור שני דפדפנים אלו נעשה על תשתית טכנולוגית חדשנית של החברות ריל קומרס וקונדואיט העושה שימוש ביכולות מתקדמות של Java Script ו- HTML5.
בימים אלו החל שלב נוסף בפרויקט ובמסגרתו תיקח ריל קומרס חלק בפיתוח הדור הבא של האפליקציות של קונדואיט ומוצרים נוספים אחרים של החברה.

חברת קונדואיט, מהחברות המובילות בעולם בפיתוח אפליקציות וסרגלי כלים ל WEB ומובייל, מספקת פלטפורמה רבת עוצמה לפיתוח אפליקציות עבור הרשת שלה (the Conduit Network) המונה למעלה מ- 260,000 בעלי אתרי אינטרנט וספקי תוכן (Publishers) ומעל 230מיליון משתמשים. הפלטפורמה מאפשרת לבעלי אתרים וספקי תוכן ליצור בקלות אפליקציות וסרגלי כלים תוך שימוש במותג ובתכנים שלהם. החברים ברשת יכולים להפיץ את היישומים בצורה ישירה מאתריהם או באמצעות ה- Conduit App Marketplace ולעמוד בקשר רציף עם המשתמשים גם בשעה שהללו אינם גולשים באתריהם. בתוך האפליקציות וסרגלי הכלים ניתן לכלול רכיבים שונים כמו RSS , Menus , Gadgets , Tickers, קישורים ועוד. כמו כן, ניתן להוסיף לסרגל כלים אפליקציות מתוך Marketplace ייעודי.

הידיעה פורסמה גם ב"אנשים ומחשבים" בתאריך 21.3.11.