שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

ריל קומרס משיקה סדנה למנמ”רים ומנהלי טכנולוגיה, בנושא פיתוח למובייל בארגון

ריל קומרס

לקוחות, שותפים עסקיים, עובדים ולקוחות פוטנציאליים, כולם מחוברים לרשת 24 שעות ביממה עם מכשירי המובייל השונים. אפליקציות המובייל מהוות ערוץ עסקי, מרכזי ואסטרטגי לקשר שוטף רציף, וחוצה ערוצים עם קהלי היעד, בארגון ומחוצה לו.

פיתוחן הראשוני של אפליקציות מובייל יכול להיות פשוט או מורכב, אך הוא לעולם רק שלב ראשון בשורה ארוכה של אתגרים נוספים הקשורים לשורה של תחומים: אינטגרציה עם המערכות הפנים ארגוניות, אבטחת מידע, התאמה שוטפת למגוון סוגי מכשירים ומערכות הפעלה, שליטה בגרסאות תוכנה ובהפצת האפליקציות, וכמובן, דורות ההמשך של כל אפליקציה והבנה שמדובר בתהליך רציף של התפתחות ולא על מאמץ חד פעמי.
הבנת מכלול האתגרים והסיכונים ותכנון נכון מאפשרים פיתוח מהיר ויעיל של אפליקציות מובייל, ככלי למינוף האסטרטגיה העסקית.

ריל קומרס, המתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר, השיקה סדנה, ללא עלות לארגון, בנושא “פיתוח למובייל בארגון: תכנון נכון, אתגרים וסיכונים” כדי לאפשר לארגונים לפתח אפליקציות מובייל יעילות. הסדנה מיועדת למנהלי טכנולוגיה בכירים ונערכת באתר הלקוח, בשעות הנוחות לארגון, למנמ”רים ומנהלי טכנולוגיה וללא כל התחייבות.

יחד עם בכירי ריל קומרס והמומחים הטכנולוגים במחלקת האסטרטגיה והייעוץ של החברה, תוכלו לבחון את צרכי המובייל של הארגון בטווח הקרוב והבינוני, לאתר את האתגרים, הסיכונים, המגמות וההזדמנויות, ולגבש את אסטרטגית המובייל הנכונה לכם.

הסדנה מציעה הזדמנות למפגש ייחודי וחשיפה לנושאים מהותיים בעולם המובייל:

  • אתגרים בכניסת הארגון לעולם המובייל – ניר לוי, סמנכ”ל טכנולוגיות, ריל קומרס
  • מגמות ושימושים בעולם המובייל – שי רוזן מנהל תחום אסטרטגיה וייעוץ, ריל קומרס
  • דיון פתוח בנושא המובייל וגיבוש דרכי פעולה

לפרטים נוספים והזמנת סדנת מובייל ללא עלות לארגון, צרו קשר עם איתן עוז, מנהל הפיתוח העסקי של ריל קומרס:

▪ בטלפון: 03-6888-320

▪ במייל: info@realcommerce.co.il