שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור

חדשות

ה- WebiAward לשנת 2009 הוענק לאתר סלקום

תואר זה מצטרף לזכייה של ריל קומרס באות שותף השנה עבור אותו פרויקט מטעם חברת מיקרוסופט.

ריל קומרס

אחרי שזכה בתואר שותף השנה מטעם מיקרוסופט, עבור פרויקט הקמת התשתית הטכנולוגית האינטרנטית לניהול התוכן והחנויות באתר סלקום, קיבל הבוקר בית התוכנה ריל קומרס את תואר אתר הסלולר הטוב ביותר לשנת 2009, במסגרת תחרות אתרי האינטרנט של קבוצת ThePeople. בנוסף, זכה האתר לציון לשבח. טקס ההכרזה על הזוכים התקיים היום, באולם Avenue בנתב”ג.

במסגרת הפרויקט ביצעה ריל קומרס פיתוח אפליקטיבי לניהול תוכן ומסחר מקוון וסלולרי מבוסס טכנולוגיית MOSS2007 של מיקרוסופט. הפיתוח כלל התממשקות למספר רב של מערכות בארגון, לרבות מערכות בילינג ואפליקציות התומכות במערך השיווק למערכת ניהול התוכן והמסחר.

הפרויקט מהווה הוכחת יכולת נוספת ליכולותיה הטכנולוגיות והאסטרטגיות של ריל קומרס, בביצוע פרוייקטים מורכבים, המשלבים מגוון נרחב של טכנולוגיות ומערכות מידע. בריל קומרס גאים במיוחד על הצלחתם במימוש האסטרטגיה הטכנולוגית, המשרתת את כל אגפי הניהול ומסייעת להם להוביל מדיניות עסקית חדשנית, המתחייבת מעצם השינוי המהותי שעוברת תעשיית הסלולר בעולם כולו.

מנכ”ל משותף בריל קומרס, נאור מן: “היה לנו ברור שאנחנו עובדים על פרויקט מהפכני ופורץ דרך ואני שמח על הקרדיט שהפרויקט מקבל בתחרויות מקצועיות. אין ספק שאנשי סלקום השכילו להעלות לאוויר אתר אינטרנט ייחודי המבדיל אותם מכל המתחרים שלהם וממחיש מדוע מדובר בחברת הסלולר החדשנית והמובילה בישראל”.

לאתר סלקום >