שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
UI/UX ואסטרטגיה
אסטרטגיה דיגיטלית

אסטרטגיה דיגיטלית

אנחנו עובדים על פרוייקטים שיוצרים סיטואציה עסקית חדשה, נותנים לארגון וללקוחות ערך מוסף ומגדילים הכנסות. כדי להשיג את כל אלה בנינו תהליך אסטרטגי עמוק ומדוייק שיצייר את התמונה כולה. תהליך שיאפשר לארגון לקבל את כל ההחלטות הנכונות וימקד את הפרוייקט בהשגת היעדים העסקיים בדרך הנכונה ביותר.

התהליך האסטרטגי בנוי כסדרה מהירה וממוקדת של מפגשים בהם משתתפים בעלי התפקידים הרלוונטיים. המפגשים מנוהלים במתכונת של סדנאות הרותמות את כל בעלי התפקידים לפרוייקט ומאפשרות קבלת החלטות חוצות ארגון ביעילות ובזמן קצר.

במסגרת התהליך ננתח כל אספקט של הפעילות ונתכנן כיצד נרתום את העוצמה של עולם הדיגיטל כדי להשיג את היעדים העסקיים. נגדיר את תרחישי השימוש, נשרטט את המסכים העיקריים ונבין כיצד יראה הפרוייקט בכל הערוצים, באינטרנט, בסמארטפונים ובטאבלטים. במקביל נבחן גם את הקונפליקטים שעשויים להיווצר בארגון בעקבות הפרוייקט ונאתר את כל המקומות בהם ידרש הארגון לבצע התאמות בפעילותו (שרשרת אספקה, שירות לקוחות, שיווק, מכירות וכו').

התהליך האסטרטגי מסתיים במצגת המוצגת למקבלי ההחלטות בחברה ומקבלת את אישורם ובמסמך אסטרטגיה מפורט. מסמך האסטרטגיה מהווה את הבסיס לשלב הבא של הפרוייקט – תכנון חווית המשתמש (UX – User Experience) וממשק המשתמש (UI- User Interface).