שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
אינטרנט
Drupal - דרופל

Drupal - דרופל

דרופל היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת המהווה את אחת מהאלטרנטיבות המובילות בעולם הקוד הפתוח. ריל קומרס זיהתה את הפוטנציאל של דרופל כבר ב- 2007 ומאז, עושה שימוש בפלטפורמה מצויינת זאת בכמה מהאתרים הגדולים ביותר שנבנו באמצעותה בארץ.

Drupal (דרופל) היא מערכת ניהול תוכן מודרנית ומתקדמת בקוד פתוח. דרופל כתוב ב- PHP ומשמש לבנייה ולניהול של אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, אתרי מסחר אלקטרוני, אתרי קהילות ועוד.

ריל קומרס זיהתה את הפוטנציאל של דרופל כבר ב- 2007 ומאז, עושה שימוש בפלטפורמה מצוינת זאת בכמה מהאתרים הגדולים ביותר שנבנו באמצעותה בארץ. אחד הפרויקטים שפיתחה ריל קומרס באמצעות Drupal הוא אתר אוניברסיטת תל אביב המהווה תשתית אתרים כוללת, אשר בהדרגה מוסבים אליה כל אתרי האוניברסיטה (כמה מאות אתרים). בפרויקט זה נעשה שימוש חכם ביכולותיה החזקות של דרופל ע"י בניית ארכיטקטורה המאפשרת התקנה ובניה של מאות אתרים תוך שמירת קשרים ביניהם ברמות שהוגדרו. למשל: חלק מהניווט נשלט ומותווה ע"י האוניברסיטה ואילו חלקים אחרים שלו נשלטים ע"י בעלי האתר: הפקולטה, בית הספר, החוג וכך הלאה במורד ההירארכיה האוניברסיטאית. יכולת אחרת המיושמת במארג האתרים של אוניברסיטת תל אביב קשורה ליכולת לעשות שימוש חוזר ורוחבי בפיתוחים שנעשו עבור אחד מהאתרים וליישמו גם באתרים אחרים של האוניברסיטה. כך נוצרת ספריית רכיבי תוכנה ותוספים (Plugins) השומרת על ההשקעה בפיתוח ומאפשרת במקביל צמיחה ועדכון מהירים של האתרים ושמירה על עדכניות ממשקית וטכנולוגית בסביבה הדינאמית של האינטרנט, על פני מספר רב של אתרים בו זמנית.

מערכת דרופל הנה חופשית, והיא מהווה את אחת מהאלטרנטיבות המובילות בעולם הקוד הפתוח. המערכת הגמישה של דרופל / Drupal מאפשרת בניית אתרי אינטרנט איכותיים ומגוונים, אם כי גם דורשת מיומנות טכנולוגית גבוהה בפיתוח ובהבנת ארכיטקטורה. דרופל משלבת תשתית רחבה של תוספים ורכיבים מן המוכן כבסיס, בנוסף לאפשרויות הרחבה ופיתוח רבות ושונות. מודולריות זו מאפשרת מערכת גמישה ועשירה המאפשרת התפתחות של האתר, הוספת יישומים שונים והתאמה ייחודית לדרישות ספציפיות.

פלטפורמת דרופל זוכה לפופולריות רבה ברחבי העולם ומאות אלפי אתרים, במגוון עצום של יישומים ותחומים, פועלים באמצעותה. דרופל מאפשרת ביצועים גבוהים (הודות למנגנוני שיפור הביצועים המתוחכמים שלה), אבטחה ברמה גבוהה ואפשרות פיתוח הדרגתי, דינמי ויצירתי של אתרים, המאפשרים התאמה לשינויים ושדרוגים. דרופל / Drupal היא פלטפורמה איכותית הדורשת בקיאות, זמן והשקעה.

ריל קומרס מעמידה לרשותכם מפתחים מקצועיים, מעודכנים ובעלי ידע רחב והבנה בנבכי המערכת, אשר יעזרו לכם להגיע לתוצאות מקצועיות ולמקסם את פוטנציאל האתר שלכם.