שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
מובייל
HTML5

HTML5

באמצעות פיתוח המבוסס על תקן HTML5 ניתן ליצור אתר מובייל בעל תכונות מתקדמות, המתאים לכל מכשירי הסמארטפון, אינו דורש התאמה ספציפית למערכות הפעלה שונות, ואינו דורש תחזוקה של גרסה נפרדה עבור כל מערכת הפעלה.

פיתוח אתרי אינטרנט לסמארטפונים בטכנולוגיית HTML5:

בין אם מדובר בפיתוח Native או בפיתוח היברידי, פיתוח אפליקציות ייעודיות לסמארטפונים דורש השקעה די רצינית, הן משום הצורך בפיתוח מורכב לכמה מערכות הפעלה שונות, והן משום הצורך לתחזק מספר רב של גרסאות אפליקציה פעילות.

יש מקרים רבים, במיוחד בזירת המובייל הארגונית, בהם ניתן לחסוך הוצאות אלו ולפתח אפליקציה מבוססת תקן HTML5 היוצרת אתר אינטרנט סלולארי בעל תכונות מתקדמות, המתאים לכל מכשירי הסמארטפון, אינו דורש התאמה ספציפית למערכות הפעלה שונות, ואינו דורש תחזוקה של גרסה נפרדה עבור כל מערכת הפעלה.

ככל שתקן HTML5 מתפתח יותר, כך הפונקציונאליות וחווית המשתמש שניתן לממש באתרי אינטרנט לסמארטפונים משתפרות יותר, ומהוות אלטרנטיבה ראויה לחלק גדל והולך של אפליקציות הסמארטפון הארגוניות.

היתרונות של פיתוח אתר אינטרנט לסלולארי:

  • ממשק מוכר ופשוט המאפשר לארגון שליטה מלאה בזמן אמת בכל מה שקורה באפליקציה, בתכנים וביכולות.
  • אינו דורש קבלת אישור ממנהלי חנויות האפליקציות
  • ניתן לעדכנו בכל עת ללא מגבלות חיצוניות
  • קל לאיתור באמצעות מנועי החיפוש הסטנדרטיים ברשת (גוגל ובינג) ולא דורש הסתגלות של הלקוח לדפוסי התנהגות חדשים

המגבלות

  • גישה להתקנים – אמנם התחום מתפתח ויותר התקנים ניתנים לגישה באמצעות HTML5 אך עדיין אין אפשרות לגשת לכל התקני החומרה של הטלפון.
  • לא ניתן לחפש את האפליקציה בחנויות האפליקציות השונות
  • חווית המשתמש שמציעים אתרי האינטרנט לסמארטפונים מוגבלת יותר.

כיצד תדעו האם כדאי לפתח אפליקציה או אתר אינטרנט לסמארטפונים?


ההחלטה תלויה כמובן במטרת הפיתוח ומושפעת מקהל היעד אליו מיועדת האפליקציה ומהאינטרס שלו להשתמש בה:


אפליקציה פנים ארגונית המיועדת לעובדים – סביר להניח שאתר אינטרנט נייד יספיק בהחלט למטרה זו, שכן חשיבותה של חווית המשתמש נמוכה יותר ויש למשתמשים אינטרס גבוה מאוד להשתמש באפליקציה, המשמשת אותם להשלמת משימות הקשורות בעבודתם השוטפת.

אפליקציה המיועדת ללקוחות קצה של הארגון – במקרה כזה כדאי לבחון לעומק את חשיבות חווית המשתמש. במרבית המקרים, Native אפליקציות או אפליקציות היברידיות הן האופציה העדיפה לפיתוח אפליקציות ללקוחות קצה, כמו למשל אפליקציית שירות לקוחות או מסחר אלקטרוני.

רוצים לשמוע עוד על פיתוח אתרי HTML5 לסמארטפונים בריל קומרס? צרו קשר