שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
מובייל
אפליקציות Native

אפליקציות Native

אפליקציות Native מספקות את חוויית המשתמש הטובה והעשירה ביותר, וכן גישה מלאה לכל התקני החומרה של המכשיר. יחד עם זאת, הן כרוכות בלא מעט אתגרים בתחום הפיתוח והתחזוקה. בריל קומרס ממליצים להשתמש בפיתוח Native רק במקרים בהם נדרשת חווית משתמש מדהימה במיוחד.

אפליקציות Native :הקוד המותאם למכשירי הסלולר ככפפה ליד

בשנים האחרונות עלתה שוב השאלה האם עדיף להתשתמש בפיתוח אפקליציות Native, הנכתבות עבור מערכת ההפעלה של המכשיר ומאפשרות גישה לכל אפשרויות החומרה, או להתמקד בקוד אחד המתאים לכל המכשירים, ולמעשה משתמש ביכולות הדפדפן. למרבית יוצרי האפליקציות אנו ממליצים להשתמש ב-Native, נסקור בקצרה את היתרונות הרבים שיש לשיטה זו.

חוויית משתמש אופטימלית ללא תקלות

אפליקציות Native מספקות את חוויית המשתמש הטובה והעשירה ביותר, וכן גישה מלאה לכל התקני החומרה של המכשיר, ובהחלט משקיעות את העבודה הנוספת בתחום הפיתוח והתחזוקה. מפתחי האפליקציות הנם מפתחים מקצועיים המכירים את האתגרים המיוחדים של עבודה עם טלפונים עם מערכת הפעלה ישנה יותר, ומתאימים את האפליקציה למירב המשתמשים כיום.

הגולשים מחפשים אתכם בחנות האפליקציות

כאשר משתמשי סמארטפונים מחפשים אפליקציות הם קודם כל בודקים אם הן מופיעות בחנויות האפליקציות של מערכות ההפעלה ורק אח”כ במקומות אחרים. תורמים לכך ההרגל וגם הסיבה של חווית השימוש – הרבה יותר קל ומהיר למצוא תוכן טוב בחנות האפליקציות מאשר בחיפוש חופשי באינטרנט. לכן כשמדברים על פיתוח למובייל האופציה הראשונה שעולה היא כמובן פיתוח אפליקציית Native.

קבלת חותמת האישור של אפל

אפליקציית Native צריכה להיות מאושרת (או נתונה לביקורת) ע”י הבעלים של חנות האפליקציות, אפל או גוגל במרבית המקרים. עם אנדרואיד זה לא ממש מסובך, אבל כאשר מדובר באפליקצית אייפון, מומחי אפל בוחנים את חווית המשתמש ואת הערך שיש לאפליקציה. עם זאת, כאשר קיבלתם את האישור מדובר בחותמת המעידה על איכותה של האפליקציה, היותה מאובטחת - וכך גם המשתמשים שלכם מפתחים אמון באפליקציה ובמותג שבניתם.

ביצועים גבוהים באפליקציות Native

אחד המאפיינים של הדור הנוכחי הוא שימוש באפליקציות בחוסר סבלנות מסויים. אתר שנתקע, או ממשק שאינו עובד בצורה חלקה - יכולים לגרום לנטישה של משתמשים קבועים. באמצעות שימוש בקוד Native אתם זוכים לביצועים גבוהים. התאמה של הקוד למכשיר, תוך שימוש בזיכרון בצורה אופטימלית, עם האפשרויות של ניהול הזכרון הקיימות באפליקצית הNative, תאפשר לאפליקציה לרוץ בצורה טובה יותר מקוד שנבנה עבור הדפדפן.

שימוש במודולים המאפיינים כל פלטפורמה

היצרניות השונות של המכשירים, ומפתחי הפלטופורמה, מוסיפים מדי גרסה מספר מאפיינים מיוחדים שלא היו בגרסה קודמת. שימוש באפליקציה הבנויה עבור הפלטפורמה מאפשרת תמיכה מלאה של הפלטפורמה בקוד הנכתב, כמו גם שימוש בכל המודולים החדשים שנוספו לו.

המרה לפקדי React Native

עדיין מעדיפים לפתח קוד אחד שיעבוד במספר מערכות הפעלה? ללקוחותינו המעוניינים לבחור בגישת קוד אחד המתאים לכל האפליקציות, אנו ממליצים לממש פתרון מבוסס React Native. המימוש מתבצע על ידי ספריית ג'אווה סקריפט מבית היוצר של פייסבוק, אשר מאפשר לפתח בשפת Javascript ובזמן ריצה באמצעות רכיב מיוחד המכונה Bridge מבצעת המרה לפקדי Native של מערכת ההפעלה.

כיצד אנו מפתחים את אפליקציות הNative?

ברילקומרס אנו משתמשים בטכנולוגיות האחרונות, ומפתחים את האפליקציות בשפות המתוחזקות על ידי יצרני המכשירים ומפתחי מערכות ההפעלה.

פיתוח לסביבת IOS

מימוש האפליקציות מבוצע בסביבת הפיתוח XCode בשפות Swift ו-Objective C, גם הסביבה וגם השפות מפותחות ומתוחזקות על ידי אפל.

פיתוח לסביבת אנדרואיד

מימוש האפליקציות מבוצע בסביבת הפיתוח Android Studio בשפות JAVA ו-Kotlin, הסביבה והשפות חינמיות לגמרי ונתמכות בצורה מלאה על ידי גוגל.

מעוניינים לקבל יעוץ מקצועי בתחום פיתוח האפליציה? צרו קשר עם מומחי רילקומרס באמצעות טופס צור קשר