שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
אינטרנט
User1st

User1st

User1st היא מערכת נגישות אוטומטית וחדשנית המספקת פתרונות להנגשת תכני אתרי אינטרנט (WCAG2.0) למגוון אנשים בעלי מוגבלויות. ריל קומרס מטמיעה את הפתרון של User1st במסגרת שירותי הפיתוח לאינטרנט ולמובייל הניתנים ללקוחות החברה.

חוק הנגישות שאושר לאחרונה בישראל, מחייב כל ארגון להתאים את אתרי האינטרנט שלו לסטנדרטים המוגדרים לנגישות (WCAG 2.0) ע"י ביצוע שינויים מהותיים ברמת הממשק וברמת ה-UI בכל אתרי האינטרנט.

User1st היא מערכת נגישות אוטומטית ראשונה מסוגה בעולם, המהווה פתרון מבוסס ענן, ונותנת מענה ליריעה רחבה של מוגבלויות ע"י התאמת האתר לאמצעים הטכנולוגיים בהם משתמשים בעלי המוגבלויות.
User1st ארזה את תקן ה–WCAG2. בתוכנה חכמה וקלה ליישום, המאפשרת הנגשה פשוטה ומהירה של כל אתרי האינטרנט, ללא צורך בהתערבות מפתח ובכניסה לקוד.

המערכת נותנת מענה מושלם, הן ברמת הנדסת האנוש (טיפול באלמנטים עיצוביים, הגדלת הגופנים, התאמת צבעים ועוד) והן ברמת תיקוני קוד, ומאפשרת לכל אתר לעבוד עם תוכנות נוספות התומכות בליקויי ראייה שמיעה,מוטוריקה וליקויים קוגניטיביים.

יתרונות המערכת

Internet cloud service:
User1st זמין לשימוש אינטרנטי באמצעות ענן Microsoft AZURE

Powerful BI & Analytics:
User1st מספק שירותי ערך מוסף, עם כלים ייחודיים לבינה עסקית וניתוח באמצעות אינטגרציה עם כלי google-Analytics.

Compliance validation:
User1st משתמש בכלי האימות המתקדמים ביותר, ומספק דו"חות ניטור נגישות קבועים, עפ"י הגדרות מותאמות מראש.


חברת ריל קומרס, המתמחה בבניה ופיתוח של אתרי אינטרנט ובפיתוח ויישום פתרונות אינטרנט ומובייל, מטמיעה את הפתרון של User1st במסגרת המעטפת הכוללת של אסטרטגית אינטרנט ומובייל שהיא מעניקה ללקוחותיה. ההנגשה מתבצעת כחלק מתהליך בניית האתר והתאמתו לעולם של ריבוי מסכים ולכל ערוצי התקשורת של הארגון עם לקוחותיו.

ריל קומרס מעניקה ליווי לכל לקוח בהתאם לצרכיו הייחודיים, המוצר שלו וקהל היעד, ומגדירה את פרופיל ההנגשה המתאים ללקוח, מתוך מגוון המודולים הקיימים ב- User 1st. בסיום ההתקנה, נוסף כפתור "נגישות" בדף הבית, המאפשר לכל בעל מוגבלות ליהנות משימוש נוח, פשוט ופרקטי באתר.