שאנחנו נחזור אליך?
הודעה נשלחה בהצלחה!
או להפך?
03-6888320 03-6888320
xסגור
מובייל
Zuznow

Zuznow

Zuznow היא מובילת השוק במתן מענה לאתגר ההתאמה של מערכות אינטרנט ארגוניות קיימות – חיצוניות ופנימיות - לגלישה במכשירים חכמים ומאפשרת גם את הרחבתם לאפליקציות מובייל


עוצמתה של הפלטפורמה מתבטאת במספר יכולות מרכזיות:

  1. היכולת ליצור תצוגה מותאמת לגלישה במובייל, בכל סוגי המכשירים החכמים (סמארטפון וטאבלט) עבור כל סוג אתר אינטרנט ו/או web application - מורכבים ככל שיהיו, גם אם הם מבוססים על טכנולוגיות שהתיישנו, וללא צורך ב- API.
  2. היכולת ליצור מכל אתר אינטרנט קיים אפליקציית מובייל שניתנת להורדה מה- APPSTORE וה – GOOGLE PLAY (או מהחנות הארגונית במקרה של מערכות פנים-ארגוניות). פלטפורמת זוזנאו מאפשרת הוספה של אלמנטים של נייטיב לתוך האפליקציות, החל מכניסה באמצעות זיהוי אצבע (Touch ID login) וכלה בכל פיתוח Native נדרש.
  3. הפיתוח של האתר המותאם לגלישה ממכשירי מובייל ו/או פיתוח האפליקציה, אינו דורש שינויים בקוד ואינו דורש מתן הרשאות או גישה לקוד המקור של המערכת הקיימת.
  4. היישום של Zuznow בארגון מצויין גם עבור התאמת אתרי אינטרנט הפתוחים לגולשים מהעולם (אינטרנט), וגם עבור התאמת אתרי אינטראנט פנים ארגוניים, כגון מערכות ERP, CRM ופורטל ארגוני.
  5. המערכת של Zuznow ניתנת להתקנה מקומית (On Premise) וניתן גם להשתמש בה כשירות ענן בתצורת SaaS.
  6. התצורה ההנדסית של Zuznow תומכת בהשתלבות עם מערכות משלימות ומערכות פנים ארגוניות, כגון MDM ומערכות אבטחת מידע הנדרשות במקרים בהם רוצים לאפשר גישה למשאבים פנים-ארגוניים באמצעות טלפונים חכמים.
  7. Zuznow מגיעה עם דשבורד שליטה ובקרה המאפשר הבנה עמוקה של שימושי המובייל במשאבים ובנכסים הארגוניים הדיגיטליים – הן ברמת הסטטיסטיקה והדוחות והן ברמת הבקרות והשליטה.
  8. הדשבורד של הפלטפורמה בנוי למפתחי –ווב והשימוש בדשבורד אינו מצריך ידע בפיתוח מובייל
  9. המערכת מרחיבה את יכולות הארגון גם לשיפור חוויית המשתמש במערכות המקור באמצעות תוסף הדואג לשיפור נראות ופתרון בעיית תאימות של מערכות דסקטופ. תוסף זה מאפשר להתאים מערכות התומכות בדפדפנים ישנים בלבד לדפדפנים החדשים ביותר בשוק, בכל הרזולוציות ובכל סוגי הדפדפנים. שימוש הפוך הוא להתאים אתרי אינטרנט התומכים בדפדפני החדשים בלבד גם לדפדפנים מגרסאות ישנות יותר.

רילקומרס מייצגת את Zuznow בישראל וכאינטגרטור וחברת הפיתוח המוערכת בישראל בתחומי הדיגיטל מביאה החברה את ניסיונה ויכולותיה בתחומי הפיתוח לאינטרנט ופיתוח אפליקציות מובייל אל היישום של פתרונות Zuznow עבור ארגונים ומאפשרת פתרון מקצה לקצה אשר מקנה לארגון ערך מוסף רב בהיותו מאפשר הארכת חיים משמעותית למערכות ארגוניות – פנימיות וחיצוניות – ולאתרי אינטרנט, אשר סובלים מחולשה באזור הקריטי של נגישותם לטלפונים חכמים.